Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

Engin Gürçay Bakım Üzerine Merak Edilenleri Anlattı

Engin Gürçay Bakım Üzerine Merak Edilenleri Anlattı

Natural Estetik yöneticisi Engin Gürçay verdikleri hizmetleri ve hedeflerini açıkladı. İstanbul Şişli ilçesinde Halaskargazi caddesi üzerinde hizmet veren ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Natural Estetik müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Bazı kişilerin merak ettiği sorulardan biri olan; ‘Epilasyon uygulamasının hangi mevsimde yapılmasının uygun olduğu sorusuna ise Gürçay; ‘’Sonbaharda ve kış aylarında daha uygun olabileceğini, […]

Natural Estetik yöneticisi Engin Gürçay verdikleri hizmetleri ve hedeflerini açıkladı.

İstanbul Şişli ilçesinde Halaskargazi caddesi üzerinde hizmet veren ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Natural Estetik müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

Engin Gürçay Engin Gürçay Bakım Üzerine Merak Edilenleri Anlattı

Bazı kişilerin merak ettiği sorulardan biri olan; ‘Epilasyon uygulamasının hangi mevsimde yapılmasının uygun olduğu sorusuna ise Gürçay; ‘’Sonbaharda ve kış aylarında daha uygun olabileceğini, özellikle Eylül ve Ekim ayları seanslara başlamak için en uygun aylar olarak göze çarpıyor. Ayrıca sektörde son zamanlarda çıkan teknolojik ürünlerin kabiliyetinin artmasıyla birlikte uzman yönlendirmesi sayesinde dört mevsim bile bu alanda hizmet alınabileceğini aktardı.’’

Firmanın vermiş olduğu diğer hizmetler ise; cilt bakımı ve bölgesel incelme. Bununla ilgili de usta öğretici Engin Gürçay şunları aktardı. “20. yaşından itibaren her bireyin, kadın veya erkek fark etmeksizin mutlaka uzman kişiler tarafından düzenli olarak cilt bakımlarının yapılması gereklidir. Anatomik şikayetler başlamadan şiddetle önerilmektedir.”

Engin Engin Gürçay Bakım Üzerine Merak Edilenleri Anlattı

Bölgesel incelme ile ilgili ise; uygulama ile ilgili birçok yöntem olduğunu fakat önemli olanın uygulama şekli değil, kişiye uygun uygulama metodunun belirlenerek kişinin de bunu isteyerek yaptıracak olması. Zayıflamak için tamamen kararlı kişilerin olumlu sonuçlar aldığı gözlemlenmektedir.

Natural estetik merkezi, kadınların yanı sıra büyük ölçüde erkek danışanlarına hizmet vermektedir. Erkek estetisyenler yetiştiren Gürçay, erkek danışanlarına daha çok hizmet sunan bir merkez haline geldi.

Geçtiğimiz günlerde Özge Ulusoy’un hazırlayıp sunduğu Hayat Güzeldir programına da konuk olan Gürçay son olarak şunları söyledi;

“Çocukluğumdan bu yana insanlarla iç içe olmayı ve bir bağ kurmayı çok seviyorum, bu sevgi ile iş tecrübemi birleştirerek her geçen gün güven ortamında ailemizi büyüterek topluma hizmet etme şansı bulmaktayım. Ticaret ışığı olan biri olarak, dünyadaki tüm insanlığın işini layıkıyla yapmalarını arzu ediyorum. Aşık olduğum mesleğimin son noktası olan Usta Öğretici vasfıyla gittiğim eğitimlerde yerinde ve doğru bilgiler ile öğrencilerimle buluşmaktan keyif alıyorum. Danışanlarımıza acizane tavsiyemiz, lütfen gittiğiniz merkezleri iyi araştırın ve kurumsallığından emin olun, sağlıcakla kalın.”

Firmayı ziyaret ederek bilgi almak isterseniz; Halaskargazi cadde üzerinde No 179 3. katta yer almaktadır. Ayrıca www.naturalestetikmerkezi.com Web siteleri üzerinden de tüm bilgileri bulabiliyorsunuz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
engin gürçay

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
2020-01-31 21:31:46