Yeni Kadın❤️💛💙🖤Modası Kadına Dair Herşey

Erkekler Eşlerini Neden Ve Niçin Aldatır? - Yeni Kadın Modası
Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

 • DOLAR
  $3.301,8100
 • EURO
  $1,3000
 • ALTIN
  $47.715,7800
 • BIST
  $185,7400
Erkekler Eşlerini Neden Ve Niçin Aldatır?

Erkekler Eşlerini Neden Ve Niçin Aldatır?

Erkekler Eşlerini Neden Ve Niçin Aldatır? Erkekler Ne Vakit Ve Niçin Aldatır? İlişki uzmanları bu güne dek aldatan erkekleri incelediler ve bazı aldatma nedenlerini maddelediler. İşte size o maddeler; Erkekten fazla kazanabilirsiniz. Bu düzgüsel bir durumdur fakat adamların asla isteyecekleri bir durumdur. Bu yüzden eğer bu şekilde bir ilişkiniz var ise dikkatli olmalısınız. Maddi mevzularda […]

Erkekler Eşlerini Neden Ve Niçin Aldatır?

Erkekler Ne Vakit Ve Niçin Aldatır? İlişki uzmanları bu güne dek aldatan erkekleri incelediler ve bazı aldatma nedenlerini maddelediler. İşte size o maddeler;

 1. Erkekten fazla kazanabilirsiniz. Bu düzgüsel bir durumdur fakat adamların asla isteyecekleri bir durumdur. Bu yüzden eğer bu şekilde bir ilişkiniz var ise dikkatli olmalısınız. Maddi mevzularda üstüne gitmemelisiniz ve asla fakat asla ona “ Ben senden fazla kanıyorum “ dememelisiniz. Bu o ilişkiyle ilgili söyleyeceğiniz son şey olabilir.
 2. Eğer eşiniz devamlı çalışıyorsa ve sizinle bu yüzden azca süre geçiriyorsa bu ilişkinize zarar verecektir. Aldatma ihtimalleri bu emek verme mesaileri yüzünden artıyor. Bu mevzuda tedbir alınması ihtiyaç duyulan bir mevzu.
 3. Bir fazlaca çift beraber yaşamaya başladıktan sonrasında evleniyor. Bu ilişkide bir birlerini daha iyi tanımak için lüzumlu olarak görüyorlar. Fakat bu tür ilişkilerde aldatma vakası yüzde 40 artıyor. O yüzden evlilikten ilkin beraber yaşamak her ne kadar iyi bir seçim olarak gözükse de fena sonuçlar doğurabiliyor.
 4. Bilim adamları aldatma ile ilgili bir genetik kod ortaya çıkardı. Sorunlu ve zayıf aile ilişkiler olan ailelerde büyüyen çocuklarda evlendikten sonrasında aldatma vakası daha sık görülüyor. Aldatan baba ve adam kardeşle beraber yaşayan çocuklarda daha sık görülüyor.
 5. İkizlere dikkat. İkiz kardeşinin aldatma hikayesi olan kardeşlerden diğeri de aldatma eğilimi gösteriyor. Bilhassa tek yumurta ikizlerinde vefasızlık yüzde 200 olarak gösteriliyor.
 6. Meydana getirilen araştırmalara bakılırsa boşanmış erkeklerde aldatma olasılığı daha çok.
 7. Cinsel içerikli yayınlara merakı olan erkeklerde aldatma ihtimalleri yüksek oluyor. Ek olarak bu erkeklerde sadakatsizlik de gözlemlenebiliyor.
 8. Kırsal kesimde yaşayan erkeklerde aldatma eğilimi daha çok gözlemlenmiş. Bunun için bir niçin bulunmasa da kırsal kesimde büyümüş ve yaşamakta olan erkekler daha çok aldatıyor.
 9. Hususi okulda okumuş ve yasakçı bir zihniyetle yetişmiş evlatların evlendikten sonrasında eşlerini öteki erkeklere bakılırsa daha çok aldattıkları gözlemlenmiştir.
 10. Adam dostunuz ve ya eşiniz sizin arkadaşlarınızı, ailenizi yada yakın akrabalarınızı eleştiriyorsa dikkat edin. Ailesine bağlı olan erkeklerde aldatma eğilimi gözlemlenmiştir. Bu unsur için de gelenekçi yapıyla büyümüş ve anası sizi sevmiyorsa. Erkeği ailesi aldatmaya teşvik bile edebilir. Bu tür durumlar gözlemlenmiştir ve hala devam etmektedir. Dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan mühim bir mevzudur.
 11. Toplumsal ağlarda daha çok dolaşan erkeklerde sadakatsizlik gözlemleniyor ve bu erkekler daha çok aldatma meğilli oluyorlar.
 12. Onun sizden minik bir IQ’su var ise kendini sizin altınızda görecektir ve kendi IQ’sundan daha düşük bir IQ’ya haiz olan birisiyle sizi aldatabilir. Bu yüzden benim şu şekilde şu şekilde başarılarım var diyerek onu küçümsemeyin, yerin altına sokmayın. Onur kırıcı davranışlarınız aldatılmanızda oldukça büyük rol oynar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?