Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

Erkekler Ne Zaman Ve Neden Aldatır?

Erkekler Ne Zaman Ve Neden Aldatır?

Erkekler Ne Zaman Ve Neden Aldatır? Erkekler Ne Zaman Ve Neden Aldatır? İlişki uzmanları bu güne dek aldatan erkekleri incelediler ve bazı aldatma nedenlerini maddelediler. İşte size o maddeler; Erkekten fazla kazanabilirsiniz. Bu normal bir durumdur fakat erkeklerin asla isteyecekleri bir durumdur. Bu yüzden eğer böyle bir ilişkiniz varsa dikkatli olmalısınız. Maddi konularda üzerine gitmemelisiniz […]

Erkekler Ne Zaman Ve Neden Aldatır?

Erkekler Ne Zaman Ve Neden Aldatır? İlişki uzmanları bu güne dek aldatan erkekleri incelediler ve bazı aldatma nedenlerini maddelediler. İşte size o maddeler;

 1. Erkekten fazla kazanabilirsiniz. Bu normal bir durumdur fakat erkeklerin asla isteyecekleri bir durumdur. Bu yüzden eğer böyle bir ilişkiniz varsa dikkatli olmalısınız. Maddi konularda üzerine gitmemelisiniz ve asla ama asla ona “ Ben senden fazla kanıyorum “ dememelisiniz. Bu o ilişkiyle ilgili söyleyeceğiniz son şey olabilir.
 2. Eğer eşiniz sürekli çalışıyorsa ve sizinle bu yüzden az zaman geçiriyorsa bu ilişkinize zarar verecektir. Aldatma ihtimalleri bu çalışma mesaileri yüzünden artıyor. Bu konuda önlem alınması gereken bir konu.
 3. Bir çok çift birlikte yaşamaya başladıktan sonra evleniyor. Bu ilişkide bir birlerini daha iyi tanımak için gerekli olarak görüyorlar. Fakat bu tür ilişkilerde aldatma olayı yüzde 40 artıyor. O yüzden evlilikten önce birlikte yaşamak her ne kadar iyi bir seçim olarak gözükse de kötü sonuçlar doğurabiliyor.
 4. Bilim adamları aldatma ile ilgili bir genetik kod ortaya çıkardı. Sorunlu ve zayıf aile ilişkiler olan ailelerde büyüyen çocuklarda evlendikten sonra aldatma olayı daha sık görülüyor. Aldatan baba ve erkek kardeşle birlikte yaşayan çocuklarda daha sık görülüyor.
 5. İkizlere dikkat. İkiz kardeşinin aldatma hikayesi olan kardeşlerden diğeri de aldatma eğilimi gösteriyor. Özellikle tek yumurta ikizlerinde vefasızlık yüzde 200 olarak gösteriliyor.
 6. Yapılan araştırmalara göre boşanmış erkeklerde aldatma olasılığı daha fazla.
 7. Cinsel içerikli yayınlara merakı olan erkeklerde aldatma ihtimalleri yüksek oluyor. Ayrıca bu erkeklerde sadakatsizlik de gözlemlenebiliyor.
 8. Kırsal kesimde yaşayan erkeklerde aldatma eğilimi daha fazla gözlemlenmiş. Bunun için bir neden bulunmasa da kırsal kesimde büyümüş ve yaşamakta olan erkekler daha fazla aldatıyor.
 9. Özel okulda okumuş ve yasakçı bir zihniyetle yetişmiş çocukların evlendikten sonra eşlerini diğer erkeklere göre daha fazla aldattıkları gözlemlenmiştir.
 10. Erkek arkadaşınız ve ya eşiniz sizin arkadaşlarınızı, ailenizi veya yakın akrabalarınızı eleştiriyorsa dikkat edin. Ailesine bağlı olan erkeklerde aldatma eğilimi gözlemlenmiştir. Bu faktör için de gelenekçi yapıyla büyümüş ve annesi sizi sevmiyorsa. Erkeği ailesi aldatmaya teşvik bile edebilir. Bu tür durumlar gözlemlenmiştir ve hala devam etmektedir. Dikkat edilmesi gereken önemli bir konudur.
 11. Sosyal ağlarda daha fazla dolaşan erkeklerde sadakatsizlik gözlemleniyor ve bu erkekler daha fazla aldatma meğilli oluyorlar.
 12. Onun sizden küçük bir IQ’su varsa kendini sizin altınızda görecektir ve kendi IQ’sundan daha düşük bir IQ’ya sahip olan birisiyle sizi aldatabilir. Bu yüzden benim şöyle şöyle başarılarım var diyerek onu küçümsemeyin, yerin dibine sokmayın. Onur kırıcı davranışlarınız aldatılmanızda oldukça büyük rol oynar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM
2020-01-31 21:31:46