Yeni Kadın❤️💛💙🖤Modası Kadına Dair Herşey

Etkili Bir Vamp Makyaj İçin Bunlara Dikkat Edin - Yeni Kadın Modası
Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

 • DOLAR
  $3.194,8900
 • EURO
  $1,1990
 • ALTIN
  $46.268,5600
 • BIST
  $180,8500
Etkili Bir Vamp Makyaj İçin Bunlara Dikkat Edin

Etkili Bir Vamp Makyaj İçin Bunlara Dikkat Edin

Oldukça iddialı makyajlardan kabul edilen Vamp makyaj, gündelik yaşam için her toplumda uygun olmasa da hususi geceler için tercih edebileceğiniz sıradışı makyaj türlerinden biridir. Etkili Bir Vamp Makyaj İçin Bunlara Dikkat Edin Koyu renkli rujlar, bu makyajın eğer eğer eğer eğer olmazsa olmazları arasındadır. Bu yüzden tercihinizi, koyu renkli makyajlarla yapın. Siyah renkli göz makyajı […]

Oldukça iddialı makyajlardan kabul edilen Vamp makyaj, gündelik yaşam için her toplumda uygun olmasa da hususi geceler için tercih edebileceğiniz sıradışı makyaj türlerinden biridir.

Etkili Bir Vamp Makyaj İçin Bunlara Dikkat Edin

 • Koyu renkli rujlar, bu makyajın eğer eğer eğer eğer olmazsa olmazları arasındadır. Bu yüzden tercihinizi, koyu renkli makyajlarla yapın.
 • Siyah renkli göz makyajı ağırlıkta olarak, değişik renkleri de göz farı ve maskara olarak kullanabilirsiniz. Yalnız makyajın temelinde, koyu renklerin yoğun kullanılması yatmaktadır.
 • Dudaklarınızı uygun makyaj teknikleri kullanarak, daha oldukça öne çıkarın.
 • Diğeri makyaj çeşitlerinin aksine, Vamp makyaj göz altlarının da daha oldukça öne çıkarıldığı bir makyajdır. Göz altlarınıza, ne olursa olsun esrarengiz dokunuşlar yapmayı dikkatsizlik etmeyin.

Bu makyaj kısacası göz çevresinin ve dudakların, daha koyu renklerle belirgin hale getirilmesiyle yapılmaktadır. Makyajı bir tek gözlerinize maskara sürerek dudaklarınızı belirgin bir halde öne çıkararak yapacağınız benzer halde, göz ve dudaklarla birlikte de bir görünüm elde edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?