Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

Evde Basen ve Kalça Eritme Teknikleri

Evde Basen ve Kalça Eritme Teknikleri

Evde Basen ve Kalça Eritme Teknikleri Evde kolaylıkla yapılabilecek olan egzersizler sayesinde spor salonlarına gitmeye gerek kalmadan istenilen görüntüyü elde etmek mümkün olacaktır. Aynı zamanda da bu tip egzersizleri ihmal edilmeyecek bir diyet programıyla desteklemek durumunda da aranılan görüntüye kısa süre içerisinde erişmek söz konusu olabilecektir. Evde basen ve kalça eritme teknikleri arasında squat, her […]

Evde Basen ve Kalça Eritme Teknikleri

Evde kolaylıkla yapılabilecek olan egzersizler sayesinde spor salonlarına gitmeye gerek kalmadan istenilen görüntüyü elde etmek mümkün olacaktır. Aynı zamanda da bu tip egzersizleri ihmal edilmeyecek bir diyet programıyla desteklemek durumunda da aranılan görüntüye kısa süre içerisinde erişmek söz konusu olabilecektir.

Evde basen ve kalça eritme teknikleri arasında squat, her zaman başı çekmektedir. 10’luk setler halinde yapılacak olan squat hareketleri sonrasında da istenilen görüntüye erişebilmek söz konusu olabilmektedir. İlerleyen evrelerde bu set sayılarını arttırmak da mümkün olacaktır. Aynı zamanda da süre geçtikçe su şişesi ve dambıl ile de daha zorlu bir egzersiz sürecini gerçekleştirmek söz konusu olacaktır.

İki bacak kaldırma hareketi de basen ve kalça bölgesini tetikleyecek olan hareketler arasında yer alacaktır. Bacakların gergin tutulması bu egzersiz esnasında son derecede önemlidir. Ancak bu egzersizi gerçekleştirmeden önceki zaman diliminde de alışmak için kolay hareketlerle başlangıç yapabilmek de tavsiye edilmektedir. Böylelikle istenilen özelliklere sahip olabilme durumu da görülebilecektir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
2020-01-31 21:31:46