Yeni Kadın❤️💛💙🖤Modası Kadına Dair Herşey

Evde Basen Ve Kalça Eritme Teknikleri - Yeni Kadın Modası
Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

 • DOLAR
  $3.310,6600
 • EURO
  $1,3045
 • ALTIN
  $47.697,1000
 • BIST
  $186,0900
Evde Basen ve Kalça Eritme Teknikleri

Evde Basen ve Kalça Eritme Teknikleri

Evde Basen ve Kalça Eritme Teknikleri Evde kolaylıkla yapılabilecek olan egzersizler yardımıyla spor salonlarına gitmeye gerek kalmadan istenilen görüntüyü elde etmek mümkün olacaktır. Bununla birlikte da bu tip egzersizleri dikkatsizlik edilmeyecek bir rejim programıyla desteklemek durumunda da aranılan görüntüye kısa süre içinde erişmek söz mevzusu olabilecektir. Evde basen ve kalça eritme teknikleri içinde squat, sürekli […]

Evde Basen ve Kalça Eritme Teknikleri

Evde kolaylıkla yapılabilecek olan egzersizler yardımıyla spor salonlarına gitmeye gerek kalmadan istenilen görüntüyü elde etmek mümkün olacaktır. Bununla birlikte da bu tip egzersizleri dikkatsizlik edilmeyecek bir rejim programıyla desteklemek durumunda da aranılan görüntüye kısa süre içinde erişmek söz mevzusu olabilecektir.

Evde basen ve kalça eritme teknikleri içinde squat, sürekli başı çekmektedir. 10’luk setler halinde yapılacak olan squat hareketleri sonrasında da istenilen görüntüye erişebilmek söz mevzusu olabilmektedir. İlerleyen evrelerde bu set sayılarını arttırmak da mümkün olacaktır. Bununla birlikte da süre geçtikçe su şişesi ve dambıl ile de daha sıkıntılı bir egzersiz sürecini gerçekleştirmek söz mevzusu olacaktır.

İki bacak kaldırma hareketi de basen ve kalça bölgesini tetikleyecek olan hareketler içinde yer alacaktır. Bacakların gerilmiş tutulması bu egzersiz esnasında son derecede önemlidir. Bir tek bu egzersizi gerçekleştirmeden önceki zaman diliminde de alışmak için kolay hareketlerle başlangıç yapabilmek de tavsiye edilmektedir. Böylelikle istenilen özelliklere haiz olabilme durumu da görülebilecektir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?