Yeni Kadın❤️💛💙🖤Modası Kadına Dair Herşey

Evliliğiniz İlk Günkü Şeklinde Nasıl Olur? - Yeni Kadın Modası
Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

 • DOLAR
  $2.988,9400
 • EURO
  $1,1188
 • ALTIN
  $44.420,9400
 • BIST
  $165,0000
Evliliğiniz İlk Günkü Şeklinde Nasıl Olur?

Evliliğiniz İlk Günkü Şeklinde Nasıl Olur?

Evliliğiniz İlk Günkü Şeklinde Nasıl Olur?   Evliliğinizde eğer herşey rutin mi? faturalarınız ve sorumluluklarınız arttı mı? Çiftler çoğu zaman evliliklerinin ilk yıllarında birbirleri için ufak sürprizler ve birbirlerini memnun ederek ilişkilerine renk katmak isterler. Unutulmaması gerekenler ise evliliğinizi devamlı ilk güki şeklinde tutabilmek ve evliliğin 1 yıldan ibaret olmadığını bilmekdir. Eğer evliliğinizin uzun ömürlü ve […]

Evliliğiniz İlk Günkü Şeklinde Nasıl Olur?

Evliliğiniz İlk Günkü Şeklinde Nasıl Olur? evlilik ilk gunku heyecan

 

Evliliğinizde eğer herşey rutin mi? faturalarınız ve sorumluluklarınız arttı

mı? Çiftler çoğu zaman evliliklerinin ilk yıllarında birbirleri için ufak sürprizler ve birbirlerini memnun ederek ilişkilerine renk katmak isterler. Unutulmaması gerekenler ise evliliğinizi devamlı ilk güki şeklinde tutabilmek ve evliliğin 1 yıldan ibaret olmadığını bilmekdir. Eğer evliliğinizin uzun ömürlü ve ilk günki şeklinde olmasını istiyorsanız önerilerimize kulak vermenizi tavsiye ediyoruz.

Çoğu zaman erkekle; “Ben dostlarımla yemeğe çıkıcam” söylediğinde bayanlar bu mevzuda fazlaca sert davranırlar ve buna müsade etmezler, aynı şeyi erkeklerde bayanlara müsade etmez. Fakat bu tür toplumsal hayatlarınız evliliğiniz için yararlı olabilir.

Yeni evli çiftler ise birbirlerine ayırdığı zamanları iyi değerlendirmeleri, bilhassa geceleri birbirinize vakit ayırın ve geç saatlere kadar birbirinizin duymak isteyeceği şeyler açıklayın.

Sevgiliniz için iyi mi gözüküyorsanız evlendiğinizde aynı şekilde eşinize görünmeye çalışın seksi görünmekten kaçınmayın. Birbirinize sürprizler yaparak dışarı çıkın yemeğe gidin ve eşinize etkileyecek şekilde seksi davranın.

Haftasonlarınızı eşinizle yatarak geçirin ve kahvaltınızı yatağınızda yemeyi tercih edin.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?