Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

Evliliğiniz İlk Günkü Gibi Nasıl Olur?

Evliliğiniz İlk Günkü Gibi Nasıl Olur?

Evliliğiniz İlk Günkü Gibi Nasıl Olur?   Evliliğinizde eğer herşey rutin mi? faturalarınız ve sorumluluklarınız arttı mı? Çiftler genellikle evliliklerinin ilk yıllarında birbirleri için küçük sürprizler ve birbirlerini memnun ederek ilişkilerine renk katmak isterler. Unutulmaması gerekenler ise evliliğinizi sürekli ilk güki gibi tutabilmek ve evliliğin 1 yıldan ibaret olmadığını bilmekdir. Eğer evliliğinizin uzun ömürlü ve ilk […]

Evliliğiniz İlk Günkü Gibi Nasıl Olur?

evlilik ilk gunku heyecan Evliliğiniz İlk Günkü Gibi Nasıl Olur?

 

Evliliğinizde eğer herşey rutin mi? faturalarınız ve sorumluluklarınız arttı

mı? Çiftler genellikle evliliklerinin ilk yıllarında birbirleri için küçük sürprizler ve birbirlerini memnun ederek ilişkilerine renk katmak isterler. Unutulmaması gerekenler ise evliliğinizi sürekli ilk güki gibi tutabilmek ve evliliğin 1 yıldan ibaret olmadığını bilmekdir. Eğer evliliğinizin uzun ömürlü ve ilk günki gibi olmasını istiyorsanız önerilerimize kulak vermenizi tavsiye ediyoruz.

Genellikle erkekle; “Ben arkadaşlarımla yemeğe çıkıcam” dediğinde bayanlar bu konuda çok sert davranırlar ve buna müsade etmezler, aynı şeyi erkeklerde bayanlara müsade etmez. Ama bu tür sosyal hayatlarınız evliliğiniz için faydalı olabilir.

Yeni evli çiftler ise birbirlerine ayırdığı zamanları iyi değerlendirmeleri, özellikle geceleri birbirinize zaman ayırın ve geç saatlere kadar birbirinizin duymak isteyeceği şeyler söyleyin.

Sevgiliniz için nasıl gözüküyorsanız evlendiğinizde aynı şekilde eşinize görünmeye çalışın seksi görünmekten kaçınmayın. Birbirinize sürprizler yaparak dışarı çıkın yemeğe gidin ve eşinize etkileyecek şekilde seksi davranın.

Haftasonlarınızı eşinizle yatarak geçirin ve kahvaltınızı yatağınızda yemeyi tercih edin.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
2020-01-31 21:31:46