Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

Fondöten Kullanım Teknikleri

Fondöten Kullanım Teknikleri

Fondöten Kullanım Teknikleri En doğru makyajı yapmak isteyen kişilerin fondöten kullanımları son derecede önemli bir yer tutmaktadır. Ancak fondöten kullanmadan önceki zaman diliminde de cildin iyice temizlenmesi ve bu bölgelere nemlendirici sürülmesi de tavsiye edilen bir husus olarak adlandırılmaktadır. Bundan sonraki zaman diliminde de makyaj yapmaya başlanılmalıdır. Fondöten seçimi de en az kullanımı kadar önem […]

Fondöten Kullanım Teknikleri

En doğru makyajı yapmak isteyen kişilerin fondöten kullanımları son derecede önemli bir yer tutmaktadır. Ancak fondöten kullanmadan önceki zaman diliminde de cildin iyice temizlenmesi ve bu bölgelere nemlendirici sürülmesi de tavsiye edilen bir husus olarak adlandırılmaktadır. Bundan sonraki zaman diliminde de makyaj yapmaya başlanılmalıdır.

Fondöten seçimi de en az kullanımı kadar önem arz eden bir gelişmedir. Fondöten kullanımında cilt rengi esas alınmalıdır. Cildin bir ton açık ya da iki ton koyu biçiminde bulunan fondötenlerin alımı gerçekleştirilmelidir. Aksi takdirde yüz ile diğer yerlerdeki rengin net bir biçimde fark edilmesi gibi bir durum ortaya çıkabilmektedir.

Fondöten kullanmaya başlama anlamında fırça ile beraber faaliyete geçmek en etkili yöntem olarak görülebilecektir. Böylelikle fondötenin eşit ve doğru bir biçimde dağılımı söz konusu olacaktır. Aynı zamanda da ince bir tabakayı meydana getirebilme durumu da gözlemlenebilecektir. Cilt üzerinde bulunan kızarıklıklar, lekeler ve sivilcelere en kesin sonuçları sağlayan bir uygulama olarak da adlandırılacak türde gerçekleştirilecektir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
2020-01-31 21:31:46