Yeni Kadın❤️💛💙🖤Modası Kadına Dair Herşey

Fondöten Kullanım Teknikleri - Yeni Kadın Modası
Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

 • DOLAR
  $2.725,8600
 • EURO
  $0,9839
 • ALTIN
  $37.210,4000
 • BIST
  $180,7600
Fondöten Kullanım Teknikleri

Fondöten Kullanım Teknikleri

Fondöten Kullanım Teknikleri En doğru makyajı yapmak isteyen kişilerin fondöten kullanımları son derecede mühim bir yer tutmaktadır. Sadece fondöten kullanmadan önceki süre diliminde de cildin iyice temizlenmesi ve bu bölgelere nemlendirici sürülmesi de tavsiye edilen bir husus olarak adlandırılmaktadır. Bundan sonraki süre diliminde de makyaj hayata geçirmeye başlanılmalıdır. Fondöten seçimi de minimum kullanımı kadar ehemmiyet […]

Fondöten Kullanım Teknikleri

En doğru makyajı yapmak isteyen kişilerin fondöten kullanımları son derecede mühim bir yer tutmaktadır. Sadece fondöten kullanmadan önceki süre diliminde de cildin iyice temizlenmesi ve bu bölgelere nemlendirici sürülmesi de tavsiye edilen bir husus olarak adlandırılmaktadır. Bundan sonraki süre diliminde de makyaj hayata geçirmeye başlanılmalıdır.

Fondöten seçimi de minimum kullanımı kadar ehemmiyet arz eden bir gelişmedir. Fondöten kullanımında cilt rengi esas alınmalıdır. Cildin bir ton açık ya da iki ton koyu biçiminde bulunan fondötenlerin alımı gerçekleştirilmelidir. Aksi takdirde yüz ile öteki yerlerdeki rengin net bir halde fark edilmesi şeklinde bir durum ortaya çıkabilmektedir.

Fondöten kullanmaya başlama anlamında fırça ile birlikte faaliyete geçmek en etkili yöntem olarak görülebilecektir. Böylelikle fondötenin eşit ve doğru bir halde dağılımı söz mevzusu olacaktır. Hem de da ince bir tabakayı meydana getirebilme durumu da gözlemlenebilecektir. Cilt üstünde bulunan kızarıklıklar, lekeler ve sivilcelere en kati neticeleri elde eden bir uygulama olarak da adlandırılacak türde gerçekleştirilecektir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?