Yeni Kadın❤️💛💙🖤Modası Kadına Dair Herşey

Fondöten Seçimi Ve Uygulaması - Yeni Kadın Modası
Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

 • DOLAR
  $3.157,3100
 • EURO
  $1,1884
 • ALTIN
  $45.968,4500
 • BIST
  $177,9500
Fondöten Seçimi Ve Uygulaması

Fondöten Seçimi Ve Uygulaması

Ilk olarak cildinize uygun bir nemlendirici ve baz uygulamasından sonrasında fondöteninizi uygulayabilirsiniz fakat organik ki fondöten seçiminde de dikkat etmeniz gereksinim duyulan şeyler var. Bunlardan biri cilt tipinize gore fondöten seçimi yapmak. Şu demek oluyor ki yağlı bir cildiniz var ise yağ bazlı, kuru bir cildiniz var ise pudralı yada kusurlu bir cildiniz var ise […]

Ilk olarak cildinize uygun bir nemlendirici ve baz uygulamasından sonrasında fondöteninizi uygulayabilirsiniz fakat organik ki fondöten seçiminde de dikkat etmeniz gereksinim duyulan şeyler var. Bunlardan biri cilt tipinize gore fondöten seçimi yapmak. Şu demek oluyor ki yağlı bir cildiniz var ise yağ bazlı, kuru bir cildiniz var ise pudralı yada kusurlu bir cildiniz var ise kapatıcılığı düşük fondötenler seçmemelisiniz. Yanlış bir seçim yüzünüzde hem sorunlara hem de makyajdan sonrasında pütürlü bir görünüme sebep olabilir.

Bir diğeri dikkat etmeniz gereksinim duyulan husus ise fondötenin renk tonu. Kozmetik mağazalarındaki yoğun ışık altında yüzünüzde yada bileğinizde denediğiniz fondötenler eve döndüğünüzde sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Zira yoğun ışık renk tonu mevzusunda yanıltıcı olacaktır. Bununla karşılaşmamak için en doğru yer boynunuzda denemektir. Boynunuzun rengiyle bütünleşen tonlar sizin için en iyi seçim olacaktır. En iyi ve ustalaşmış görünüm için sık kılları olan bir fondöten fırçasıyla uygulayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?