Yeni Kadın❤️💛💙🖤Modası Kadına Dair Herşey

Göz Sağlığına Zarar Veren Faktörler - Yeni Kadın Modası
Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

 • DOLAR
  $3.211,0400
 • EURO
  $1,2466
 • ALTIN
  $47.117,1100
 • BIST
  $176,2200
Göz Sağlığına Zarar Veren Faktörler

Göz Sağlığına Zarar Veren Faktörler

İnsanın en kıymetli organlarından kabul edilen göz fazlaca duyarlı yapıya haiz bir duyu organımızdır. Gün içinde meydana getirilen bazı aktiviteler sebebi ile gözlerimiz çekince altına girebiliyor. Şimdi sizlere gözlere zarar veren en önemli unsurlardan bahsedeceğiz. Sigara: Sigara gözlerin en büyük düşmanlarından biridir. Sigara dumanı göz çevresinde ki kılcal damarlara süre içinde zarar verir. Durum bu […]

İnsanın en kıymetli organlarından kabul edilen göz fazlaca duyarlı yapıya haiz bir duyu organımızdır. Gün içinde meydana getirilen bazı aktiviteler sebebi ile gözlerimiz çekince altına girebiliyor. Şimdi sizlere gözlere zarar veren en önemli unsurlardan bahsedeceğiz.

Sigara: Sigara gözlerin en büyük düşmanlarından biridir. Sigara dumanı göz çevresinde ki kılcal damarlara süre içinde zarar verir. Durum bu şekilde olunca süre içinde göz görme yetisinde gerileme meydana gelebilmektedir. Yalnız sigara içenler değil, eylemsiz içiciler de kendilerine dikkat etmelidir ve sigara içilen ortamlarda bulunmamaya çalışmalıdırlar.

Telefon Ve Bilgisayar

Günümüzde en fazlaca kullanılan teknoloji guruplarından telefon ve bilgisayar her ne kadar gözleri fazlaca etkilemese de erken yaşlanmasına sebep olmaktadır.

Uykusuzluk : Geç yatmak, uyku saatini geçirmek, uykusuz kalmak gözlerde bulunan kılcal damarları tesirinde bırakır ve zarar verir. Bundan dolayı uykunuzu asla dikkatsizlik etmemelisiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?