Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

Gri Kıyafet Kombinleri Hangi Renkle Uyumludur ?

Gri Kıyafet Kombinleri Hangi Renkle Uyumludur ?

Gri Kıyafet Kombinleri Hangi Renkle Uyumludur ? Gri Kıyafet Kombinleri Hangi Renkle Uyumludur ? Gri rengi her kışın aranılan renkleri arasında olmasıyla bilinmektedir. Genel olarak gri pantolon ya da gri kazak seçenekleri, kış aylarında reyonlardaki yerini alacaktır. Kış aylarında griye olan ilgi her zaman olduğu gibi 2019 yılı içerisinde de geçerli olacaktır. Klasikleşmiş olan bu […]

Gri Kıyafet Kombinleri Hangi Renkle Uyumludur ?

Gri Kıyafet Kombinleri Hangi Renkle Uyumludur ? Gri rengi her kışın aranılan renkleri arasında olmasıyla bilinmektedir. Genel olarak gri pantolon ya da gri kazak seçenekleri, kış aylarında reyonlardaki yerini alacaktır. Kış aylarında griye olan ilgi her zaman olduğu gibi 2019 yılı içerisinde de geçerli olacaktır. Klasikleşmiş olan bu rengin kullanımını farklı noktalara çekmek isteyen kişilerin farklı tiplerde hareket edebilmeleri söz konusu olabilecektir. Kıyafet seçimleri sonrasında kombinasyonlarını bu şekilde gerçekleştirerek; farklı bir görüntü elde edebileceklerdir.

Gri renk kazaklara yönelecek olan kişilerin etkili bir kombinasyon yaratmak adına toprak rengi, kahve rengi, bordo, siyah ve lacivert gibi renkleri de kullanabilmeleri mümkün olacaktır. Griyle bütünleşen ana kıyafetlerin yanında bahsedilen diğer renkleri içeren atkı, bere ve eldiven detaylarına yer verebilmektedirler. Aynı zamanda da botlara da gerekli önemi verecek ve tamamlayıcı olarak adlandıracak olan kişilerin, bu seviyede de gri renginden daha koyu tonlarda bulunan renkleri içerisinde barındıran ayakkabılara dayalı olarak hareket edebileceklerdir. Böylelikle daha hoş bir sonuç alabilmeleri söz konusu olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
2020-01-31 21:31:46