Yeni Kadın❤️💛💙🖤Modası Kadına Dair Herşey

Günümüzün Modası : Mom Jeanlar! - Yeni Kadın Modası
Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

 • DOLAR
  $2.637,6100
 • EURO
  $0,9470
 • ALTIN
  $36.740,1700
 • BIST
  $175,2600
Günümüzün Modası : Mom Jeanlar!

Günümüzün Modası : Mom Jeanlar!

Günümüzde moda anlayışı her geçen gün değişmektedir. Bilhassa pantolon alanında bir fazlaca moda akımı adım atmıştır. Geçtiğimiz sezonun en oldukça tutulan modası boyfriend modasından sonrasında şimdide mom jean modası başladı. Kısacası anne pantolonu olarak geçen mom jean birçok meşhur markanın kataloğunda yer almaya başladı diyebiliriz. Günümüzde bayanlar tarafınca en oldukça tercih edilen mom jean bir […]

Günümüzde moda anlayışı her geçen gün değişmektedir. Bilhassa pantolon alanında bir fazlaca moda akımı adım atmıştır. Geçtiğimiz sezonun en oldukça tutulan modası boyfriend modasından sonrasında şimdide mom jean modası başladı. Kısacası anne pantolonu olarak geçen mom jean birçok meşhur markanın kataloğunda yer almaya başladı diyebiliriz. Günümüzde bayanlar tarafınca en oldukça tercih edilen mom jean bir çok süre yüksek bel ve bol miktarda paça olmasıyla dikkat çekmektedir. Neredeyse her türlü kazaklarla yada tişörtlerle kombinlenebilen mom jeanler bilhassa genç bayanların ilgi odağı oldu.

Aynı şekilde botlarla, spor ayakkabılarla yada topuklu ayakkabılarla da kombinleyebileceğiniz mom jeanleri uygun küpeler, kolyeler yada bilekliklerle tamamlayabilirsiniz. Bir tek küçük dokunuşlarla kolay bir Jean pantolonu her ortama gore kombinleyebilirsiniz. Bu sürem da neredeyse her ünlünün de dolabında bulunan mom jeanleri sizde kesinlikle gardrobunuzdan tamamlanmamış etmeyin.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?