Yeni Kadın❤️💛💙🖤Modası Kadına Dair Herşey

Hamilelik İlk Emaresi Nedir Iyi Mi Anlaşılır? - Yeni Kadın Modası
Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

 • DOLAR
  $3.065,4200
 • EURO
  $1,1348
 • ALTIN
  $44.990,0000
 • BIST
  $172,5900
Hamilelik İlk Emaresi Nedir Iyi mi Anlaşılır?

Hamilelik İlk Emaresi Nedir Iyi mi Anlaşılır?

Hamileliğin ilk haftalarından itibaren hormonların değişiklik göstermesiyle anne adaylarında ruhsal ve fizyolojik birçok değişiklik gözlemlenir. Bir fazlaca süre bu değişiklik ve emareler tane ve tane öncesi dönemdeki (PMS) değişimlerle karıştırılsa da ilerleyen haftalarla birlikte belirtilerin artması “ Acaba hamile olabilir miyim?” şüphelerini bununla beraber getirir. Hamileliğin en yaygın emareleri tane gecikmesi,halsizlik ve devamlı uyku hali,mide […]

Hamileliğin ilk haftalarından itibaren hormonların değişiklik göstermesiyle anne adaylarında ruhsal ve fizyolojik birçok değişiklik gözlemlenir. Bir fazlaca süre bu değişiklik ve emareler tane ve tane öncesi dönemdeki (PMS) değişimlerle karıştırılsa da ilerleyen haftalarla birlikte belirtilerin artması “ Acaba hamile olabilir miyim?” şüphelerini bununla beraber getirir.

Hamileliğin en yaygın emareleri tane gecikmesi,halsizlik ve devamlı uyku hali,mide bulantısı,koku almada duyarlılık,göğüs ve göğüs ucu ağrısı,ani ruh hali değişimleri,sık sık idrara çıkma,akıntı ve kusma şeklindedir.

Hamilelik emaresi denince ilk aklımıza gelen adetin gecikmesi durumudur.Eğer tertipli tane görüyor iseniz adetin gecikmesi durumunda ilk aklınıza gelen “Hamile miyim?”sorusu olacaktır.Tane gecikmenizin üstünden minimum on gün geçtikten sonrasında yapılacak kan testiyle hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz. Eğer tertipli tane görmüyor yada son tane tarihinizi hatırlamıyor iseniz hamileliğinizden güvenli olmak için denetim yapmadan ilkin bir süre daha beklemeniz yararınıza olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?