Yeni Kadın❤️💛💙🖤Modası Kadına Dair Herşey

Akıllı Saat Önerileri Hangi Akıllı Saat Alınır ? - Yeni Kadın Modası
Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

 • DOLAR
  $2.621,9400
 • EURO
  $0,9462
 • ALTIN
  $36.362,3800
 • BIST
  $174,6000
Akıllı Saat Önerileri Hangi Akıllı Saat Alınır ?

Akıllı Saat Önerileri Hangi Akıllı Saat Alınır ?

Akıllı Saat Önerileri Hangi Akıllı Saat Alınır ? Akıllı saat önerileri kullanıcı yorumları,Teknoloji mağazaları, yüzlerce tür akıllı kol saati ile dolu olduğundan, karar vermenize destek olacak ve satın alabileceğiniz, en iyi akıllı saatlerin bir listesini hazırladım. Listeye göz atmadan ilkin, geçmişten şu zamana kadar akıllı saatleri anlattığım yazıyı okuyabilirsiniz. S928 Sports Watch Fazlaca paraya mal […]

Akıllı Saat Önerileri Hangi Akıllı Saat Alınır ?

Akıllı saat önerileri kullanıcı yorumları,Teknoloji mağazaları, yüzlerce tür akıllı kol saati ile dolu olduğundan, karar vermenize destek olacak ve satın alabileceğiniz, en iyi akıllı saatlerin bir listesini hazırladım. Listeye göz atmadan ilkin, geçmişten şu zamana kadar akıllı saatleri anlattığım yazıyı okuyabilirsiniz.

S928 Sports Watch

Akıllı Saat Önerileri Hangi Akıllı Saat Alınır ? S928 Saat

Fazlaca paraya mal olmayan kusursuz bir akıllı saat arıyorsanız, S928 Spor Watch iyi bir alternatif olabilir. Bu saat, listemdeki en ucuz akıllı saatlerden biri.

Saat son aşama kolay bir halde tasarlanmış, tek renkli bir ekran kullanıyor. Dürüst olmak gerekirse, listedeki akıllı saatlerden birkaçının bana nazaran ideal olmadığını düşünüyorum fakat; S928 Spor Watch ne olursa olsun tercih edebileceğim akıllı saatlerden biri.

928 Sport Watch, akıllı saatlerde isteyebileceğiniz en iyi özelliklerden birçoğunu sunuyor. İşte o özelliklerden bazıları:

Kalp Hızı Ekranı: Saat, gerçek vakitli olarak nabız ölçümlerini sunabilen bir kalp atış sürati monitörüyle eş güdümlü gelir.

GPS: S928 Spor Watch, kullananların spor egzersizi süresince gerçekleştirdikleri her hareketi izleyebilmelerini gerçekleştiren yerleşik 3D ivmeölçer + jiroskop3D ile eş güdümlü geliyor.

Dış Ortam Verileri: 928 Sport Watch, dış bölge bilgilerinin kaydını da tutabilir, bu da hava koşullarının dışarıdaki hali ile ilgili gerçek vakitli güncellemeler alabilmenizi sağlar. Egzersizinizi dikkatlice planlayabilmenize destek sunar.

Akıllı saat, hem iOS’da hem de Android’de tespit edilen bir program vasıtasıyla denetim edilebilir. Buna ek olarak, saatin kendisi bir tek İngilizce’yi desteklerken, programın toplamda 12 dili vardır. Bu tutarsızlık, İngilizce bilmeyen insanoğlu amacıyla bir sorun olabilir.

Buradaki en iyi şey, programın geliştirici doğrultusundan sürekli güncellenmesidir, bu amaçla gelişen günlerde ek dillerin ekleneceğini söyleyebilirim.

Netice olarak, S928 Android amacıyla iyi bir akıllı saattir, ucuzdur, olması gerektiği benzer biçimde çalışır ve pili boşa harcayabilecek gereksiz özelliklere haiz değildir.

Gelişmiş özelliklerin eksikliği ve dil desteğinin sınırı olan olması kaygı vericidir, fakat bir ürünü gözden geçirirken de fiyatını göz önünde bulundurmanız gerekir.

Artıları

Kolay ve sempatik tasarım
İyi görünüm ve yapı kalitesi
Sensörlerin bolluğu
Android ile çalışır

Eksileri

Fazladan özelliklerin eksikliği
Bir tek İngilizce dilini desteklemesi

Gearbest Fiyatı: Averaj 500– 550 TL

 

Samsung Gear S3 Akıllı Saat

Akıllı Saat Önerileri Hangi Akıllı Saat Alınır ? Samsung Gear S3 Saat

Samsung, Gear serisi akıllı saatler ile doğru hamleler yaparak piyasaya hakim olmuştur. Gear S3 ne olursa olsun en sevdiğim akıllı saatlerden biri.

Kutudan çıkar çıkmaz S3’ün bir akıll saat bulunmuş olduğu anlaşılır. Bu senenin ilk haftalarında gösterilen S3, evvelceki sürümlerde tespit edilen her şeye odaklanıyor ve evvelcekinden daha oldukca özellik içeriyor.

İşçilik ve kaliteli araç-gereç tüketimi son aşama sevindiricidir. Saat ne olursa olsun birinci derslik bir akıllı saat benzer biçimde görünmüş olduğu benzer biçimde modaya da uygun.

Piyasadaki başka akıllı saatlerin aksine Gear S3, Android Wear’de çalışmıyor, bunun yerine Samsung’un Tizen isminde kendi işletim sistemi üstünde çalışıyor. İncelememden evvelce, bu işletim sistemi ile ilgili şüphelerim vardı, zira hala yeni ve geliştirlilmeye devam edilen bir işletim sistemi.

Her neyse ki, saati yedi gün kullandıktan sonrasında, işletim düzeneğinin umut verici bulunduğunu söyleyebilirim; fakat işletim sistemi içersinde önemli programların olmayışı bazı kullanıcıları uzak tutabilir. Samsung kısa zaman evvelce bu saat amacıyla bir güncelleme yayınladı ve offline Spotify çalma listelerini 4 GB kadar depolama alanına kaydetmenize izin verdi.

Bu özellik hayatımı kolaylaştırıyor zira bundan sonrasında ne zaman dışarıda olsam müzik dinlemek amacıyla veri bağlantımı kullanmak mecburiyetinde değilim. Gear S3’ün dinamik bir ekranı var ve kullandığım başka saatlerin aksine görkemli bir dizayn sunuyor.

Saat bileğinizde büyük görünüyor; bu kullananların bileklerinin biçimiyle doğru orantılı bir durum. Kesinlikle öznel bir sorun, fakat gene de bu noktaya değinmenin önemli bulunduğuna inanıyorum. Hayal kırıklığı yaratan bir başka şey, bazı önemli programların olmamasıydı. Bu, tamamiyle Tizen’in hâlâ tasarlanan bir işletim sistemi bulunduğundan meydana gelmektedir.

Artıları

Muhteşem yapı kalitesi
Güzel ekran
Sensörler

Eksileri

Kafi program yok

Samsung Gear S3 Fiyatı:1400

 

Motorola Moto 360 Sport

Akıllı Saat Önerileri Hangi Akıllı Saat Alınır ? Motorola Moto 360 Saat

Mütevazı ve minimalist tasarıma haiz bu akıllı saat kendini süslü bir şey olarak sunmuyor, etken kalmayı ve spor gerçeklştirmeyi oldukca sevenler amacıyla tasarlandı. Bunun bununla beraber averaj bir tüketicinin bunu kullanmasını önleyecek bir hal yok.

Saat bizi pek oldukca özellik ile karşılıyor. Tasarım hala yalın ve iyi görünüyor. Sadece, saatin üstünde tespit edilen o ufak çıkıntının varlığını anlamada zorlanıyorum. Bu beni her zaman rahatsız eden bir şeydi ve bundan sonrasında eskisi kadar dikkat çekici olmasa da gene de ufak bir hastalık hissettiriyor. Moto 360 Sport ile ilgili en sevdiğim şey açıkçası ekran.

Ekran hepimiz amacıyla aynı görünse de, Motorola’nın AnyLight ekranı akıllı bir teknolojiyi kullanıyor. Kullanıcı düzgüsel ışığın altında saatine bakarken ve saati etken olarak kullanırken standart LCD ekranına bakar.

Bununla beraber, saat boşta kaldığında ya da saat yüzegene direk ışık olduğunda, ekran kendini yansıtıcı bir ekrana dönüşür. Bu, Pebble markasının saatlerinde gördüğüm bir ekran. Bu özellik, pil ömrünün korunmasını ve kullanıcının saat ve zamanı basitçe okuyabilmesini sağlamak amacıyla tasarlanmıştır.

Batarya ömründen bahsetmişken, beklediğim kadar iyi olmadığını söylemek beni üzüyor. Normal olarak akıllı saatler, başka aygıtlarımızla karşılaştırıldığında daha ufak piller kullanıyor; fakat pilin kapasitesi en azından saati birkaç gün vakitsince çalıştırabilecek verimlilikte olmalı.

Ne yazık ki bu hal Motorola Moto 360 Sport’da bu tür değil. Tam şarjla ve sık sık kullanmaktan kaçınırsanız, tam gün ya da birazcık daha uzun zaman dayanıyor. Bu bir çok insan amacıyla fena bir hal sayılmaz zira bir çok kullanıcı uyumadan evvelce aygıtları şarja takıyor.

Bir başka şey ise, etken spor icra eden kullanıcılar amacıyla yapılmış bir saat olmasına karşın, saatin üstünde çoklu spor takip edeni yapmanıza imkân verilmemesi. Bu hal spor merkezli bir akıllı saat amacıyla son aşama noksan bir yön. Son olarak kalp atış sürati sensörü birazcık güvenilmez.

Bu problemler sizi rahatsız etmiyorsa, oldukca maliyetli olmayan ve işini icra eden bir aygıt arıyorsanız, Motorola Moto 360 satın alabileceğiniz en iyi akıllı saatlerden biridir.

Artıları

Kolay, kolay tasarım
Ekran teknolojisi en iyilerden biridir
Rahat ve giymek kolay
Eksileri

Pil ömrü hayal kırıklığı yaratıyor
Kalp atış sürati ekranı güven edilir değil
Çoklu spor takibine haiz değil

Motorola Moto 360 Sport Fiyatı:1500

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?