Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

Hangi Yapılan Hatalar İlişkiyi Bitiriyor?

Hangi Yapılan Hatalar İlişkiyi Bitiriyor?

Hangi Yapılan Hatalar İlişkiyi Bitiriyor? Uzun süreli ilişkiler istiyorsanız aşağıdaki önerilerimizi dikkate alın… 1. Onur Yoldayken Aramayın: İşten eve dönerken onu arayıp uzun uzun sohbet etmeyin. Güvenlik resklerini bir kenara alırsak, bilim adamları direksiyon başında telefonda konuşmanın yanlış anlaşılmalara sebep olduğunu söylüyor. Bu da sorun çıkmasına neden oluyor. 2. Öfkeyle Çıkıp Gitmeyin: Sevgiliniz sizi sinirlendirdiğinde kapıdan çıkıp […]

Hangi Yapılan Hatalar İlişkiyi Bitiriyor?

iliski bitiren hatalar 1 Hangi Yapılan Hatalar İlişkiyi Bitiriyor?

Uzun süreli ilişkiler istiyorsanız aşağıdaki önerilerimizi dikkate alın…

1. Onur Yoldayken Aramayın: İşten eve dönerken onu arayıp uzun uzun sohbet etmeyin. Güvenlik resklerini bir kenara alırsak, bilim adamları direksiyon başında telefonda konuşmanın yanlış anlaşılmalara sebep olduğunu söylüyor. Bu da sorun çıkmasına neden oluyor.

2. Öfkeyle Çıkıp Gitmeyin: Sevgiliniz sizi sinirlendirdiğinde kapıdan çıkıp sakinleşmek için beklemek kulağa çekici geliyor olabilir ama bu strateji pek işe yaramıyor. Araştırma, taraflardan biri kavgadan kaçtığında ayrılma olasılığının arttığını ortaya çıkarrmış.

3. Arkadaşlarınızın Düşüncelerini Dikkate Alın: Yakın arkadaşlarınız ve aileniz, hayatınızdaki erkek hakkında bir kelime bile olsa iyi bir şey söylemiyorsa, dikkatli olun. Sizin için değerli olan kişiler, sevgilinizi onaylamadığında, o ilişkinin uzun süreli olmasını bekleyemezsiniz.

4. Onu Desteğinizle Boğmayın: Sevgiliniz morali bozuk bir şekilde sizi arayıp işten çıkarıldığını söylediğinde ona destek olun ama saat başı iş ilanları yollamayın. Ona yardımcı olduğunuzu düşünüyor olsanız da, bu durum onun canını sıkıp sizden uzaklaştırabilir.

5. Onun Masraflarını Üstlenmeyin: Kadınların erkeklerden fazla kazanmaya başlamaları olumlu bir gelişme ama sevgilinizin finansal olarak size bağımlı olması pek de iyi değil. Kız arkadaşından destek bekleyen erkeklerin aldatma oranı diğerlerine kıyasla beş kat daha fazla.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
2020-01-31 21:31:46