Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

Hızlı Zayıflamanın Sırrı: Detoks Suları

Hızlı Zayıflamanın Sırrı: Detoks Suları

Hızlı Zayıflamanın Sırrı: Detoks Suları Detoks sularının düzenli tüketilmesiyle beraber kilo verme, ödemlerden kurtulma, selülitsiz basenlere sahip olma, aşırı iştahı kesme gibi durumlar ortaya çıkabilmektedir. Aynı zamanda da bu sağlıklı sularla beraber vücut içerisinde yer alan toksinlerin atılımı hızlı şekilde gerçekleşebilmektedir. Hızlı yağ yakım işlemleri de gerçekleşebilecek olan eylemler arasında yer almaktadır. Detoks sularını meydana […]

Hızlı Zayıflamanın Sırrı: Detoks Suları

Detoks sularının düzenli tüketilmesiyle beraber kilo verme, ödemlerden kurtulma, selülitsiz basenlere sahip olma, aşırı iştahı kesme gibi durumlar ortaya çıkabilmektedir. Aynı zamanda da bu sağlıklı sularla beraber vücut içerisinde yer alan toksinlerin atılımı hızlı şekilde gerçekleşebilmektedir. Hızlı yağ yakım işlemleri de gerçekleşebilecek olan eylemler arasında yer almaktadır.

Detoks sularını meydana getirmek için sebze meyve ve baharatları kullanmak mümkün olacaktır. Bu malzemeler arasından herhangi birkaçı tercih edilerek; tamamen kişilerin damak tatlarına bırakılmaktadır. Tatlı isteğini kesmek için tarçın, ödem söktürmek için zencefil ve yağ yakmak için de limon detayını detoks sularına ekleyerek; faydalı sonuçlara erişilebilecektir.

Detoks sularının günde bir litre kadar içilmeleri tavsiye edilmektedir. Aynı zamanda da bir litre de saf su içilmesi gerektiği belirtilmektedir. İstenilen kiloya inene kadar bu süreci devamlı olarak gerçekleştirmek gerektiği de ifade edilmektedir. Haftadan haftaya detoks sularının tariflerinde değişikliğe giderek; farklı işlevlere sahip içecekleri deneme şansını kullanmanın  da faydalı gelişmeleri olabileceği de bilinmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
2020-01-31 21:31:46