Yeni Kadın❤️💛💙🖤Modası Kadına Dair Herşey

İç Çamaşırı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler? - Yeni Kadın Modası
Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

 • DOLAR
  $2.637,6100
 • EURO
  $0,9470
 • ALTIN
  $36.740,1700
 • BIST
  $175,2600
İç Çamaşırı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler?

İç Çamaşırı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Giyim mevzusunda daima seçici ve fedakâr olabiliyoruz. Günümüz de birçok insan bilhassa dış görünüş mevzusunda gerek çevresel faktörler gerekse titiz oldukları için dış giyimlerine dikkat etmektedir. Dış giyim de olduğu şeklinde iç giyim mevzusunda da dikkat edilmesi gerekmektedir. Bilhassa bayanların esenlik açısından dikkat etmesi gerektiği en önemli mevzular içinde yer almıştır. Pamuklu Kumaşa Önem Verin […]

Giyim mevzusunda daima seçici ve fedakâr olabiliyoruz. Günümüz de birçok insan bilhassa dış görünüş mevzusunda gerek çevresel faktörler gerekse titiz oldukları için dış giyimlerine dikkat etmektedir. Dış giyim de olduğu şeklinde iç giyim mevzusunda da dikkat edilmesi gerekmektedir. Bilhassa bayanların esenlik açısından dikkat etmesi gerektiği en önemli mevzular içinde yer almıştır.

Pamuklu Kumaşa Önem Verin

Çamaşır alırken ilk olarak dikkat etmeniz gereksinim duyulan en önemli mevzu kumaşın, pamuklu bir yüzeye haiz olmasıdır. Pamuk bir çok vakit ciltteki tahrişleri engeller ve teri sıvıyı emerek vücutta bakteri oluşumunu engeller.

Bedeninize Gör Giyinin

Beden seçimi, iç çamaşırı seçiminde oldukça önemlidir. Dar bir iç çamaşırı bedeni sıkıca sardığı için kan ve hava dolaşımını etkilenir. Durum bu şekilde olunca vücutta tahriş ve enfeksiyon olma riski artar.

Renkli İç Çamaşırlarından Uzak Durun

Kalitesiz renkli iç çamaşırları, kimyasal boyalar ile yapıldığı için renk verme şeklinde durumları da bununla birlikte getirmektedir. Durum bu şekilde olunca çamaşırda ki bulunan etken madde vücuda zarar verebilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?