Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

İç Çamaşırı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler?

İç Çamaşırı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Giyim konusunda her zaman seçici ve özverili olabiliyoruz. Günümüz de birçok insan özellikle dış görünüş konusunda gerek çevresel faktörler gerekse titiz oldukları için dış giyimlerine dikkat etmektedir. Dış giyim de olduğu gibi iç giyim konusunda da dikkat edilmesi gerekmektedir. Özellikle bayanların sağlık açısından dikkat etmesi gerektiği en önemli konular arasında yer almaktadır. Pamuklu Kumaşa Önem […]

Giyim konusunda her zaman seçici ve özverili olabiliyoruz. Günümüz de birçok insan özellikle dış görünüş konusunda gerek çevresel faktörler gerekse titiz oldukları için dış giyimlerine dikkat etmektedir. Dış giyim de olduğu gibi iç giyim konusunda da dikkat edilmesi gerekmektedir. Özellikle bayanların sağlık açısından dikkat etmesi gerektiği en önemli konular arasında yer almaktadır.

Pamuklu Kumaşa Önem Verin

Çamaşır alırken öncelikle dikkat etmeniz gereken en önemli konu kumaşın, pamuklu bir yüzeye sahip olmasıdır. Pamuk genellikle ciltteki tahrişleri engeller ve teri sıvıyı emerek vücutta bakteri oluşumunu engeller.

Bedeninize Gör Giyinin

Beden seçimi, iç çamaşırı seçiminde çok önemlidir. Dar bir iç çamaşırı bedeni sıkıca sardığı için kan ve hava dolaşımını etkilenir. Durum böyle olunca vücutta tahriş ve enfeksiyon olma riski artar.

Renkli İç Çamaşırlarından Uzak Durun

Kalitesiz renkli iç çamaşırları, kimyasal boyalar ile yapıldığı için renk verme gibi durumları da beraberinde getirmektedir. Durum böyle olunca çamaşırda ki bulunan etken madde vücuda zarar verebilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
2020-01-31 21:31:46