Yeni Kadın❤️💛💙🖤Modası Kadına Dair Herşey

Kabızlığa İyi Gelen Besinler Nedir? - Yeni Kadın Modası
Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

 • DOLAR
  $2.713,8400
 • EURO
  $0,9348
 • ALTIN
  $35.968,9400
 • BIST
  $175,2200
Kabızlığa İyi Gelen Besinler Nedir?

Kabızlığa İyi Gelen Besinler Nedir?

Bir çok süre yediğimiz gıdalardan kaynaklı olarak meydana gelen kabızlık, oldukça tehlikeli sorunlara da yol açabilmektedir. Kabızlığı gidermek için birçok yol bulunmaktadır. Bunlardan sıralama halinde sizlere bahsedeceğiz. Sinameki (Açlık Otu) Açlık otu olarak aktarlar da satılan bu nebat, kabızlığın giderilmesinde büyük rol oynuyor. Aktardan aldığımız ottan 5-10 tane arası kaynamış suya atarak demleyip içiyoruz. Averaj […]

Bir çok süre yediğimiz gıdalardan kaynaklı olarak meydana gelen kabızlık, oldukça tehlikeli sorunlara da yol açabilmektedir. Kabızlığı gidermek için birçok yol bulunmaktadır. Bunlardan sıralama halinde sizlere bahsedeceğiz.

Sinameki (Açlık Otu)

Açlık otu olarak aktarlar da satılan bu nebat, kabızlığın giderilmesinde büyük rol oynuyor. Aktardan aldığımız ottan 5-10 tane arası kaynamış suya atarak demleyip içiyoruz. Averaj 30 dakika içinde tesirini görmüş olacaksınız.

Zeytinyağı

Günümüz de en oldukça kullanılan yağlardan olan zeytinyağı kabızlığa birebir iyi geliyor diyebiliriz. Günde 2 yiyecek kaşığı kadar içerseniz kabızlık probleminiz büyük seviyede ortadan kalacaktır.

Hindistan cevizi yağı

Bitkisel tedaviler içinde oldukça sık adını duyduğumuz Hindistan cevizi yağı birçok hastalığa iyi gelmektedir. Kabızlık mevzusunda oldukça büyük bir etkiye haizdir diyebiliriz. Sabah kalktığınız da yarım yiyecek kaşığı ve akşam yatmadan ilkin yarım yiyecek kaşığı kullanarak yarar sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?