Yeni Kadın❤️💛💙🖤Modası Kadına Dair Herşey

Kepekli Saçlara Bitkisel Çözüm - Yeni Kadın Modası
Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

 • DOLAR
  $3.211,0400
 • EURO
  $1,2466
 • ALTIN
  $47.117,1100
 • BIST
  $176,2200
Kepekli Saçlara Bitkisel Çözüm

Kepekli Saçlara Bitkisel Çözüm

Bakımsız saçların çoğunlukla karşılaşmış olduğu problemlerden bir tanesi de kepeklenme sorunudur. Bir oldukca süre kuru ve bakımsız saç tiplerinde çoğunlukla rastladığımız bu durum hijyen problemiyle bire bir alakalıdır. Tertipli yıkanmayan ve bakım yapılmayan saçlarda oldukça sık rastladığımız kepeklenme probleminin bir oldukca süre saç derisi hastalıklarından dolayı da oluştuğunu görebiliriz. Eğer saçlarınızın kepekli olmasının sebebi saç […]

Bakımsız saçların çoğunlukla karşılaşmış olduğu problemlerden bir tanesi de kepeklenme sorunudur. Bir oldukca süre kuru ve bakımsız saç tiplerinde çoğunlukla rastladığımız bu durum hijyen problemiyle bire bir alakalıdır. Tertipli yıkanmayan ve bakım yapılmayan saçlarda oldukça sık rastladığımız kepeklenme probleminin bir oldukca süre saç derisi hastalıklarından dolayı da oluştuğunu görebiliriz. Eğer saçlarınızın kepekli olmasının sebebi saç derinizin kuru olmasından kaynaklanıyorsa çeşitli saç bakım kremleri ve yağları ile bu probleminin üstesinden büyük seviyede gelebilirsiniz.

Eğer kepek sorununuza bitkisel bir çözüm arıyorsanız çay ağacı yağı, lavanta yağı, elma sirkesi benzer halde naturel yollara başvurabilirsiniz. Saçlarınızı yıkadığınız suya elma sirkesi ilave ederek sorununuza çözüm getirebilirsiniz. Bir diğeri seçenek olarak şampuanınızın içine bir iki damla çay ağacı yağı damlatarak kepeklerden kurtulabilirsiniz. Lavanta yağı da badem yağı ile karıştırılarak aynı şekilde uygulanırsa yarar edecektir. Eğer kepeklenme sorununuz oldukca oldukca fazla ve rahatsız edici şekilde ise kendiniz bir çözüm bulmadan ilkin bir doktora görünmenizde yarar var.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?