Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

Kilo Aldıran Kalorisi Yüksek Yiyecekler

Kilo Aldıran Kalorisi Yüksek Yiyecekler

Kilo Aldıran Kalorisi Yüksek Yiyecekler Günümüz de kilo ve obezite gün geçtikçe artış göstermektedir. Sağlığımızı en büyük tehdit eden farkında olmadan yediğimiz yiyeceklerdir diyebiliriz. Aşırı kilo aldıran ileride kalp, böbrek ve obezite gibi rahatsızlıklara yol açabilecek yüksek kalorili kilo aldıran yiyeceklerin listesini sizler için hazırladık. Patates Cipsleri Her ne kadar kimsenin yemeye hayır diyemeyeceği patates […]

Kilo Aldıran Kalorisi Yüksek Yiyecekler

Günümüz de kilo ve obezite gün geçtikçe artış göstermektedir. Sağlığımızı en büyük tehdit eden farkında olmadan yediğimiz yiyeceklerdir diyebiliriz. Aşırı kilo aldıran ileride kalp, böbrek ve obezite gibi rahatsızlıklara yol açabilecek yüksek kalorili kilo aldıran yiyeceklerin listesini sizler için hazırladık.

  • Patates Cipsleri

Her ne kadar kimsenin yemeye hayır diyemeyeceği patates cipsleri, içerisinde bulunan yağlar ve tuzlar açısından insan sağlığını zora sokmaktadır. Paketlenmiş ambalajları yağı emerek içine hapseder. Ayrıca içerisinde bozulmasın diye birçok koruyucu etken madde içermektedir. Sağlığınız için çok cips yememeye çalışın

  • Kızartma

Kızarmış yemekler her zaman aşırı yağdan oluşmaktadır bu durum yine sağlığınızı zora sokar. Hatta bir diyetisyene kilo vermek için gittiğiniz de ilk olarak kızartma türü yemeklerden kesinlikle uzak durmanızı söyler. Kızartmayı hayatınızdan çıkartın.

  • Fast Food

Son olarak hamburger, pizza, döner tarzı hazır yiyecekler yüksek kalori içerdiğinden aşırı kilo sorunlarına neden olacaktır. Düşünsenize yemeklerinizi gün boyunca aynı yağ ve malzeme içerisinde hazırlıyorlar ve bu durum sağlık açısından bir hayli sıkıntılıdır. Eğer sağlıklı bir birey olmak istiyorsanız ve yaşlandığınız da sorunlar yaşamak istemiyorsanız bu yazdıklarımızı gözden geçirin.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
2020-01-31 21:31:46