Yeni Kadın❤️💛💙🖤Modası Kadına Dair Herşey

Kirpiklerimizi Doğal Yolla Uzatmak Ve Gürleştirmek? - Yeni Kadın Modası
Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

 • DOLAR
  $2.286,4400
 • EURO
  $0,8180
 • ALTIN
  $35.931,3500
 • BIST
  $156,6900
Kirpiklerimizi Doğal Yolla Uzatmak Ve Gürleştirmek?

Kirpiklerimizi Doğal Yolla Uzatmak Ve Gürleştirmek?

Kirpiklerimizi Doğal Yolla Uzatmak Ve Gürleştirmek? Uzun ve hacimli kirpikler her kadının hayalidir. Bu şekilde kirpiklere haiz olmak için ne yapılması gerekildiği hep merak mevzusudur. Bazı bayanlar dolgun ve uzun kirpiklere haiz olmak için takma kirpik benzer şekilde yollara başvururlar. Fakat bunlar geçicidir ve ek olarak kirpikleri yıpratırlar. Peki, uzun ve hacimli kirpiklere haiz olmak […]

Kirpiklerimizi Doğal Yolla Uzatmak Ve Gürleştirmek?

Uzun ve hacimli kirpikler her kadının hayalidir. Bu şekilde kirpiklere haiz olmak için ne yapılması gerekildiği hep merak mevzusudur. Bazı bayanlar dolgun ve uzun kirpiklere haiz olmak için takma kirpik benzer şekilde yollara başvururlar. Fakat bunlar geçicidir ve ek olarak kirpikleri yıpratırlar. Peki, uzun ve hacimli kirpiklere haiz olmak için ne yapmalıyız?

 

Ilk olarak kimyasallardan uzak durmalı ve çözümü bitkisel yollarda aramalısınız. Bunun yanı sıra kirpiklerinize tertipli bakmalısınız. Gözlerinizi kaşırken yaptığınız benzer şekilde kirpiklerinize sert darbelerle dokunmamalısınız. Kirpiklerinizi daima temiz tutmalı ve asla makyajla uyumamalısınız. Bu, kirpik köklerindeki bakterileri arttırarak dökülmelere niçin olur ve uzamasına engel olur. Göz makyajınızı temizlerken nazik bir halde paklayın ve kirpiklerinizi hırpalamayın. Her şeyin başlangıcında olduğu benzer şekilde sağlıklı kirpikler içinde tertipli ve özenli beslenmelisiniz. Vitamin ve mineraller kirpiklerinize lüzumlu gıdaları sağlarlar. Kirpiklerinizin sağlıklı ve uzun olması için bitkisel yağlardan yardım alabilirsiniz. Zeytinyağı, badem yağı, vazelin ve Hindistan cevizi yağı benzer şekilde organik yağları boş bir rimel kutusuna koyarak her gece uygulayabilirsiniz. Tertipli kullanım sonucunda büyük bir faydası bulunduğunu görmüş olacaksınız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?