Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

Kış Aylarında Cilt Tonuna Göre Pastel Rengin Kombinde Yeri

Kış Aylarında Cilt Tonuna Göre Pastel Rengin Kombinde Yeri

Kış Aylarında Cilt Tonuna Göre Pastel Rengin Kombinde Yeri Her kadın pastel tonlarına genel olarak önem verse de zıtlık konusunda bu anlamda bir tavır takınmak durumunda kalmalıdırlar. Açık renkli bir tene sahip olan kadınların genel olarak koyu ve kahve renklerine odaklanarak; seçimlerini bu şekilde gerçekleştirmeleri gerektiği belirtilmektedir. Koyu renkli bir tene sahip olan kadınların ise […]

Kış Aylarında Cilt Tonuna Göre Pastel Rengin Kombinde Yeri

Her kadın pastel tonlarına genel olarak önem verse de zıtlık konusunda bu anlamda bir tavır takınmak durumunda kalmalıdırlar. Açık renkli bir tene sahip olan kadınların genel olarak koyu ve kahve renklerine odaklanarak; seçimlerini bu şekilde gerçekleştirmeleri gerektiği belirtilmektedir.

Koyu renkli bir tene sahip olan kadınların ise daha açık ve krem tonları ağırlıklı olan pastel renklerine yönelmeleri etkili olacaktır. Böylelikle tenlerinin kıyafet seçimleriyle mükemmel bir uyum içerisinde olması sağlanabilecektir. Genel itibarıyla bu tip tercihlerde bulunan kişilerin aradıkları görsellikleri yakalamaları durumu gözlemlenebilecektir. Kış aylarında bu şekilde hareket etmek kadınların artılarından biri olarak adlandırılabilecektir.

Esmer ve kızılların ise pastel tonlarından uzak kalmaları tavsiye edilmektedir. Tenlerini daha soluk göstermemeleri adına bu renk grubunu kullanmamaları gerekmektedir. Genel itibarıyla daha parlak ve daha canlı renk gruplarına yönelmeleri gerektiği ifade edilmektedir. Aynı zamanda da renk tercihlerini bu şekilde yapabilmeleri sürekli olarak güzelliğini en üst seviyede yansıtacakları anlamına da gelmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
2020-01-31 21:31:46