Yeni Kadın❤️💛💙🖤Modası Kadına Dair Herşey

Kış Aylarında Cilt Tonuna Nazaran Pastel Rengin Kombinde Yeri - Yeni Kadın Modası
Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

 • DOLAR
  $3.277,2800
 • EURO
  $1,2930
 • ALTIN
  $47.324,4400
 • BIST
  $186,7200
Kış Aylarında Cilt Tonuna Nazaran Pastel Rengin Kombinde Yeri

Kış Aylarında Cilt Tonuna Nazaran Pastel Rengin Kombinde Yeri

Kış Aylarında Cilt Tonuna Nazaran Pastel Rengin Kombinde Yeri Her hanım pastel tonlarına genel olarak ehemmiyet verse de zıtlık mevzusunda bu anlamda bir tavır takınmak durumunda kalmalıdırlar. Açık renkli bir tene haiz olan hanımefendilerin genel olarak koyu ve kahve renklerine odaklanarak; seçimlerini bu şekilde gerçekleştirmeleri gerektiği belirtilmektedir. Koyu renkli bir tene haiz olan hanımefendilerin ise […]

Kış Aylarında Cilt Tonuna Nazaran Pastel Rengin Kombinde Yeri

Her hanım pastel tonlarına genel olarak ehemmiyet verse de zıtlık mevzusunda bu anlamda bir tavır takınmak durumunda kalmalıdırlar. Açık renkli bir tene haiz olan hanımefendilerin genel olarak koyu ve kahve renklerine odaklanarak; seçimlerini bu şekilde gerçekleştirmeleri gerektiği belirtilmektedir.

Koyu renkli bir tene haiz olan hanımefendilerin ise daha açık ve krem tonları ağırlıklı olan pastel renklerine yönelmeleri etkili olacaktır. Böylelikle tenlerinin giyim seçimleriyle görkemli bir uyum içinde olması sağlanabilecektir. Genel itibarıyla bu tip tercihlerde bulunan kişilerin aradıkları görsellikleri yakalamaları durumu gözlemlenebilecektir. Kış aylarında bu şekilde hareket etmek hanımefendilerin artılarından biri olarak adlandırılabilecektir.

Esmer ve kızılların ise pastel tonlarından uzak kalmaları tavsiye edilmektedir. Tenlerini daha nefes göstermemeleri adına bu renk grubunu kullanmamaları gerekmektedir. Genel itibarıyla daha parlak ve daha canlı renk gruplarına yönelmeleri gerektiği ifade edilmektedir. Bununla beraber da renk tercihlerini bu şekilde yapabilmeleri devamlı olarak güzelliğini en üst seviyede yansıtacakları anlamına da gelmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?