Yeni Kadın❤️💛💙🖤Modası Kadına Dair Herşey

Kış Hanım Kombinlerinde Renk Seçimi - Yeni Kadın Modası
Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

 • DOLAR
  $3.277,2800
 • EURO
  $1,2930
 • ALTIN
  $47.324,4400
 • BIST
  $186,7200
Kış Hanım Kombinlerinde Renk Seçimi

Kış Hanım Kombinlerinde Renk Seçimi

Kış Hanım Kombinlerinde Renk Seçimi Kış aylarının gelmesiyle beraber cıvıl cıvıl renkler kendilerini daha mat ve daha koyu seçeneklerine bıraktı. Bir tek bahar ve yazları kullanılan renklerden vazgeçemeyen bir kesim de bulunuyor. Bunun dengesini iyi bir halde ayarlanması halinde herhangi bir olumsuzluk göze batan ögeler içinde değerlendirilmiyor. Kış hanım kombinlerini açık ve koyu renkleri bir […]

Kış Hanım Kombinlerinde Renk Seçimi

Kış aylarının gelmesiyle beraber cıvıl cıvıl renkler kendilerini daha mat ve daha koyu seçeneklerine bıraktı. Bir tek bahar ve yazları kullanılan renklerden vazgeçemeyen bir kesim de bulunuyor. Bunun dengesini iyi bir halde ayarlanması halinde herhangi bir olumsuzluk göze batan ögeler içinde değerlendirilmiyor.

Kış hanım kombinlerini açık ve koyu renkleri bir araya getirerek; dengeleyen kişilerin cıvık bir izlenim uyandırmadığı görülmektedir. Tamamen açık renkleri tercih ederek; kış aylarında fazlasıyla göz yoran ve göze batan tasarımlardan uzak durulmalıdır. Kırmızı ve sarı benzer şekilde renklerin yerine mor, bordo ve lacivert renklerine etken olarak yönelmek durumunda en ideal kombinasyonları meydana getirebilmek söz mevzusu olacaktır.

Hanımefendilerin kış aylarında takıları da kombinlerindeki giysileriyle uyumlu bir halde gelişmektedir. Kıyafetlerin kalınlığı içinde belirgin olacak olan bu aksesuar tasarımların da tıpkı giysiler benzer şekilde aynı ton renkleri içermesi noktasında da dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu giyim tiplerine uygun takıların da pek fazla belirgin olmasa da değişik bir hava yaratma mevzusunda etkili olması istenilmelidir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?