Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

Kış Kadın Kombinlerinde Renk Seçimi

Kış Kadın Kombinlerinde Renk Seçimi

Kış Kadın Kombinlerinde Renk Seçimi Kış aylarının gelmesiyle beraber cıvıl cıvıl renkler kendilerini daha mat ve daha koyu seçeneklerine bıraktı. Ancak bahar ve yaz aylarında kullanılan renklerden vazgeçemeyen bir kesim de bulunuyor. Bunun dengesini iyi bir biçimde ayarlanması halinde herhangi bir olumsuzluk göze batan ögeler arasında değerlendirilmiyor. Kış kadın kombinlerini açık ve koyu renkleri bir […]

Kış Kadın Kombinlerinde Renk Seçimi

Kış aylarının gelmesiyle beraber cıvıl cıvıl renkler kendilerini daha mat ve daha koyu seçeneklerine bıraktı. Ancak bahar ve yaz aylarında kullanılan renklerden vazgeçemeyen bir kesim de bulunuyor. Bunun dengesini iyi bir biçimde ayarlanması halinde herhangi bir olumsuzluk göze batan ögeler arasında değerlendirilmiyor.

Kış kadın kombinlerini açık ve koyu renkleri bir araya getirerek; dengeleyen kişilerin cıvık bir izlenim uyandırmadığı görülmektedir. Tamamen açık renkleri tercih ederek; kış aylarında fazlasıyla göz yoran ve göze batan tasarımlardan uzak durulmalıdır. Kırmızı ve sarı gibi renklerin yerine mor, bordo ve lacivert renklerine aktif olarak yönelmek durumunda en ideal kombinasyonları meydana getirebilmek söz konusu olacaktır.

Kadınların kış aylarında aksesuarları da kombinlerindeki kıyafetleriyle uyumlu bir biçimde gelişmektedir. Kıyafetlerin kalınlığı arasında belirgin olacak olan bu aksesuar tasarımların da tıpkı kıyafetler gibi aynı ton renkleri içermesi noktasında da dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu kıyafet tiplerine uygun takıların da pek fazla belirgin olmasa da farklı bir hava yaratma konusunda etkili olması istenilmelidir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
2020-01-31 21:31:46