Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

Kış Sokak Stili Kombinleri

Kış Sokak Stili Kombinleri

Kış Sokak Stili Kombinleri Günlük kıyafetler  tercih ederek; kış sokak stilini meydana getirebilmek ve etkili bir şekilde yansıtabilmek söz konusu olabilmektedir. Gündelik hayat içerisinde tercih edilen kıyafetler; kadınların sokakmodasınıbaşarılı bir biçimde yansıtabilmektedir. Gerekli özeni göstermeden tamamen zzevklere dayalı olan kombinlere dayalı bu stil içerisinde de etkili hususları görebilmek söz konudur. Kış aylarındaki kıyafetlerini genel olarak […]

Kış Sokak Stili Kombinleri

Günlük kıyafetler  tercih ederek; kış sokak stilini meydana getirebilmek ve etkili bir şekilde yansıtabilmek söz konusu olabilmektedir. Gündelik hayat içerisinde tercih edilen kıyafetler; kadınların sokakmodasınıbaşarılı bir biçimde yansıtabilmektedir. Gerekli özeni göstermeden tamamen zzevklere dayalı olan kombinlere dayalı bu stil içerisinde de etkili hususları görebilmek söz konudur.

Kış aylarındaki kıyafetlerini genel olarak soğuklardan korunmak amacıyla tercih ederek; görüntüsüne pek de önem vermeyen kadınların rengarenk bir çizgide yer aldığı söylenebilmektedir. Bu çizgide ilerleyen kazak ve pantolonların renk tonları açısından da cıvıl cıvıl bir hal aldığı da görülebilmektedir. Birbirinden şık kombinlerin sokak tarzı bünyesinde bu şekilde ortaya çıktığı da görülebiliyor.

Kış sokak stilinde en önemli detay her zaman kaban ve botlar olmuştur. Kadınların bu iki husus arasındaki bağlantıyı kurarak hareket etmesi her zaman etkili bir tarz yaratma konusunda ön planda yer almaktadır. Bu şartları dikkate alarak hareket eden kadınların her zaman eşsiz bir görüntü yakalamları da görülebilmekte olan bir durumdur.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
2020-01-31 21:31:46