Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

Kışın Rahat Kıyafetlerle Şık Olmak Mümkün Mü?

Kışın Rahat Kıyafetlerle Şık Olmak Mümkün Mü?

Kışın Rahat Kıyafetlerle Şık Olmak Mümkün Mü? Kış ayları geldiğinde kişilerin daha kalın elbiselere yönelmeleri söz konusu olsa da rahatlıklarından dem vurmaları gibi bir durum mecburi değildir. Her mevsimde tarzını yansıtmak isteyen kişilerin genel olarak rahat ve bol kıyafetleriyle de istedikleri biçimde hareket edebilmeleri söz konusu olabilmektedir. Gündelik hayatlarında ya da herhangi bir özel davette […]

Kışın Rahat Kıyafetlerle Şık Olmak Mümkün Mü?

Kış ayları geldiğinde kişilerin daha kalın elbiselere yönelmeleri söz konusu olsa da rahatlıklarından dem vurmaları gibi bir durum mecburi değildir. Her mevsimde tarzını yansıtmak isteyen kişilerin genel olarak rahat ve bol kıyafetleriyle de istedikleri biçimde hareket edebilmeleri söz konusu olabilmektedir.

Gündelik hayatlarında ya da herhangi bir özel davette fark yaratmak için rahat kıyafetler tercih edilebilmektedir. Bol kesim şalvar ya da pantolonların üzerine tunik gibi ögelerin eklenmesiyle beraber en etkili sonuçları ortaya çıkabilmesi söz konusu olmaktadır. Böylelikle aranılan şıklığı rahat kıyafetleri tercih ederek; elde etmek de söz konusu olarak adından söz ettirmektedir.

Rahat kıyafetlerin büyük ve gösterişli marjinal aksesuarlarla birleştirilmesi de 80lerin havasını yansıtmada etkili olmaktadır. Yuvarlak camlı gözlükleri de bu kombinasyona dahil eden kadınların farklı bir hava yaratması gibi bir durum ortaya çıkabilmektedir. Böylelikle her zaman dikkat çekecek ve beğenilecek kış kombinini meydana getirmek oldukça kolay bir şekilde hayata geçirilen ögeler arasında seyretmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
2020-01-31 21:31:46