Yeni Kadın❤️💛💙🖤Modası Kadına Dair Herşey

Kısırlık (İnfertilite) Nedir, Iyi Mi Tedavi Edilir? - Yeni Kadın Modası
Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

 • DOLAR
  $3.065,4200
 • EURO
  $1,1348
 • ALTIN
  $44.990,0000
 • BIST
  $172,5900
Kısırlık (İnfertilite) Nedir, Iyi mi Tedavi Edilir?

Kısırlık (İnfertilite) Nedir, Iyi mi Tedavi Edilir?

İnfertilite olarak malum kısırlık rahatsızlığı bayanların hamile kalmasını engellemiş olan ve hiçbir süre hamile kalamamalarına neden olan bir hastalık olarak görülmektedir. Bayanların averaj olarak %25’inde ara sıra bu çekince görülebilmektedir. Genel olarak 30 yaş civarında olan hanımlarda görülen bu risk, yaş ilerledikçe de artış gösteren bir pozisyonda yer alabilmektedir. Bayanların 25 yaşına gelmeleriyle beraber kısır […]

İnfertilite olarak malum kısırlık rahatsızlığı bayanların hamile kalmasını engellemiş olan ve hiçbir süre hamile kalamamalarına neden olan bir hastalık olarak görülmektedir. Bayanların averaj olarak %25’inde ara sıra bu çekince görülebilmektedir. Genel olarak 30 yaş civarında olan hanımlarda görülen bu risk, yaş ilerledikçe de artış gösteren bir pozisyonda yer alabilmektedir.

Bayanların 25 yaşına gelmeleriyle beraber kısır olup olmadıklarına dair tetkikler yaptırmaları gerekmektedir. 30 yaş civarında da bu tip tahlilleri 6 ile 12 ayda bir kez gerçekleştirmeleri de ifade edilmektedir. Bu aşamada duyarlı olmaları gerektiği belirtilerek; cinsel sağlıkları açısından kesinlikle gerçekleştirmeleri gereksinim duyulan bir işlem olarak anlatılan bir uygulama olarak kendini göstermektedir.

Kısırlığın tedavi işlemi de mümkün olarak görülse de 6 aylık bir süre zarfında sonuçlanabilmektedir. Erkeklerde ve hanımlarda aynı anda gerçekleştirilecek olan bu tip tedavilerin büyük oranda yararlı sonuçlar elde etmiş olduğu da gözden kaçmayan bir detaydır. Bu yüzden bu rahatsızlığın kolaylıkla tedavi edilebilecek türdeki bir durum olduğu da görülebilen bir konumda yer verilmiştir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?