Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

 • DOLAR
  $2.112,3400
 • EURO
  $0,6237
 • ALTIN
  $33.830,8300
 • BIST
  $132,6400
Kontür Aydınlatıcı Ve Allık Uygulaması

Kontür Aydınlatıcı Ve Allık Uygulaması

Günümüzde amatör ve ustalaşmış makyajda kullanılan kontür ve aydınlatıcı paletleri yüz şekillendirmede büyük bir rol oynuyor. Yüzümüze sürer sürmez capcanlı bir görüntü veren allıklarda makyajın mühim bir parçası. Doğru uygulamayla makyajımıza kusursuz bir halde bitiş sağlayabiliriz. Kontür uygulaması yaparken çene altı, burun üstü şeklinde bölgelere açık rengi; saklanmasını istediğiniz burun kenarları, yanaklar şeklinde bölgelere koyu […]

Günümüzde amatör ve ustalaşmış makyajda kullanılan kontür ve aydınlatıcı paletleri yüz şekillendirmede büyük bir rol oynuyor. Yüzümüze sürer sürmez capcanlı bir görüntü veren allıklarda makyajın mühim bir parçası. Doğru uygulamayla makyajımıza kusursuz bir halde bitiş sağlayabiliriz. Kontür uygulaması yaparken çene altı, burun üstü şeklinde bölgelere açık rengi; saklanmasını istediğiniz burun kenarları, yanaklar şeklinde bölgelere koyu rengi uygulamalısınız.

 

Aydınlatıcı uygularken ise yüzünüzde ön plana çıkarmak istediğiniz, elmacık kemiklerinin üst tarafı şeklinde bölgelere uygulamalısınız. Yüz şekillendirme paletlerini uygularken kullanım kolaylığı sağlamak adına kontür hayata geçirmeye uygun açılı fırçalardan yararlanabilirsiniz. Allık uygulamasına erişince aydınlatıcı ve kontürün arasına kalan kısmına yüzün orta kısmından başlayarak yukarıya doğru uygulayabilirsiniz. Allık uygularken fırçanıza oldukca fazla almamaya ve yüzünüze hafifçe hafifçe uygulamaya dikkat etmelisiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?