Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

Korayspor En Çok Satan Outdoor Ürünleri

Korayspor En Çok Satan Outdoor Ürünleri

Korayspor En Çok Satan Outdoor Ürünleri Outdoor ürünleri her yaştan ve her kesime hitap eden korayspor’un başarısının arkasında sürekli kendisini yenileyen yönetim kadrosu, 34 yılı aşkın perakendecilik ve sektör tecrübesi, takım ruhuyla çalışan ekibi vardır. 1983 yılında Bursa’da kurulan Korayspor bugün 28 şube, 12.500 m² satış alanı, 500’e yakın çalışanıyla ticari faaliyetlerine başarıyla devam etmektedir. […]

Korayspor En Çok Satan Outdoor Ürünleri

Outdoor ürünleri her yaştan ve her kesime hitap eden korayspor’un başarısının arkasında sürekli kendisini yenileyen yönetim kadrosu, 34 yılı aşkın perakendecilik ve sektör tecrübesi, takım ruhuyla çalışan ekibi vardır. 1983 yılında Bursa’da kurulan Korayspor bugün 28 şube, 12.500 m² satış alanı, 500’e yakın çalışanıyla ticari faaliyetlerine başarıyla devam etmektedir.

Outdoor ürünleri ve bot modeller arasından seçim yaparken dikkat edilmesi gereken konuların başında ürünü kullanacağınız mevsim şartları gelir. Aldığınız outdoor bot veya ayakkabının, faaliyeti gerçekleştireceğiniz mevsime ve yağış durumuna uygun olması gerekir.

Ayrıca satın aldığınız outdoor erkek ayakkabı veya bot modeli, aktivitenizi rahat bir şekilde tamamlayabilmeniz için ayak yapınıza uygun olmalıdır. Yağışlı havalarda gerçekleştirdiğiniz ve ağır yük taşımanız gereken outdoor faaliyetleriniz sırasında kullanmak için yüksek konçlu outdoor bot tasarımlarını seçebilirsiniz.

Doğa yürüyüşü, genellikle günübirlik yapılan kısa mesafeli yürüyüşlere denir. Rahatlamak ve stresinizden kurtulmak için gerçekleştirdiğiniz bu aktiviteler sırasında doğru kıyafet ve malzemelerin kullanılması konforunuzu önemli derecede etkiler. Outdoor ürünleri ve doğa yürüyüşü kıyafetleri kategorisine giren ürünler; yürüyüş ayakkabıları, yürüyüş pantolonları, çoraplar ve şapkalardır. .

Doğa yürüyüşü için gerekli malzemeler ise trekking sırasında ihtiyaç duyulanlar kadar fazla değildir. Doğa yürüyüşü sırasında en çok ihtiyaç duyulan malzeme ise sırt çantasıdır. Yapacağınız yürüyüşün uzunluğuna ve hava sıcaklığına göre yanınızda taşımanız gereken malzemeler değişir.

Bu nedenle sırt çantanızın yeterli büyüklük ve tasarıma sahip olması gerekir. Ayrıca kısa süreli doğa yürüyüşlerinde yanınızda düdük, çakmak, çakı, yedek çorap ve fener gibi malzemeleri de bulundurabilirsiniz.

Tüm outdoor aktiviteleriniz için gereksinim duyduğunuz kıyafet ve malzemeler için Korayspor’un sunduğu birbirinden farklı dizayn ve özelliklere sahip ürünleri inceleyebilirsiniz.

Doğa yürüyüşleri yoğun iş ve okul temposu içerisinde kendisine zaman ayırmak, doğa ile iç içe olarak stresini atmak isteyenlerin en çok tercih ettiği aktivitelerin başında yer alır. Son derece eğlenceli ve rahatlatıcı bir aktivite olan ‌‌hiking, ‌trekking ve diğer ‌outdoor sporlar esnasında sakatlanmamak ve daha çok keyif almak için uygun kıyafet seçimine dikkat etmek gerekir. Outdoor kıyafetlerin ‌ engebeli alanlarda güvenle kullanmaya uygun olması, yoğun efor nedeni ile değişen vücut ısısı ve terlemeye karşı dayanıklılığı önemlidir.

Doğa yürüyüşleri için kıyafet seçiminde öncelikle ‌trekking ya da ‌hiking yapacağınız mevsimi göz önünde bulunmakta fayda var. Kış ayları için seçeceğiniz ürünlerin termal özellikte olması, vücut sıcaklığınızı koruması ve aynı zamanda da cildinize nefes alma imkânı tanıması çok önemli. Yaz aylarında kullanılacak kıyafetlerin ise güneş ışınlarını yansıtması gerekir.

‌Outdoor spor deneyiminizin daha güvenli geçmesi için pantolon, atlet, rüzgarlık, tişört gibi kıyafetlerinizin de eksiksiz olması gerekir. Yelek, tozluk, şapka, eldiven, kemer gibi ürünler de aktivite esnasında daha konforlu olmanızı sağlar. Ayrıca yaz aylarında bermuda, kısa kollu gömlek, şort, şort etek gibi kıyafetler ile yaz aylarında doğa yürüyüşlerinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz. Kış ayları için ise kazak, polar, uzun kollu tişört, yağmura ve rüzgâra dayanıklı mont ve yelek gibi ürünler sayesinde soğuğa ve zorlu mevsim şartlarına karşı daha hazırlıklı olabilirsiniz.

Sattığı markaların yetkili satıcısı olan firmamız Korayspor, 1983 yılında Bursa’da kurulan KORAYSPOR LTD.ŞTİ bugün 30 şube, 11.000 m² satış alanı, 450’ye yakın çalışanıyla, Türkiye’nin ilk spor online alışveriş sitesidir. Hatırlatmak isteriz ki; satışa sunulan tüm marka ve ürünler %100 orijinaldir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
2020-01-31 21:31:46