Yeni Kadın❤️💛💙🖤Modası Kadına Dair Herşey

Makyaj Bazı Kullanımı Iyi Mi Olur? - Yeni Kadın Modası
Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

 • DOLAR
  $3.284,0600
 • EURO
  $1,2838
 • ALTIN
  $47.492,2100
 • BIST
  $186,0900
Makyaj Bazı Kullanımı Iyi mi Olur?

Makyaj Bazı Kullanımı Iyi mi Olur?

Makyaj yapmakta güçlük çeken yada makyaj hayata geçirmeye yeni başlamış olan hanımefendiler için hususi yada düzgüsel günlerde makyaj yapmak bir fazlaca bunaltan ve zor olsa gerek. Bir kaç kolay yöntemle bu probleminin üstesinden gelmek mümkün. Bilmenizde yarar olacak temel kuralları bilirseniz sizde tıpkı bir ustalaşmış benzer şekilde makyaj yapabilirsiniz. Ilk olarak makyaja başlarken kesinlikle cildinize […]

Makyaj yapmakta güçlük çeken yada makyaj hayata geçirmeye yeni başlamış olan hanımefendiler için hususi yada düzgüsel günlerde makyaj yapmak bir fazlaca bunaltan ve zor olsa gerek. Bir kaç kolay yöntemle bu probleminin üstesinden gelmek mümkün. Bilmenizde yarar olacak temel kuralları bilirseniz sizde tıpkı bir ustalaşmış benzer şekilde makyaj yapabilirsiniz.

Ilk olarak makyaja başlarken kesinlikle cildinize uygun bir nemlendiriciyle yüzünüzü nemlendirin. Eğer yüzümde fondöten kalmıyor diyenlerdenseniz, problem nemlendirici kullanmamanızdan kaynaklanıyor olabilir. Bu yüzünüzün fondöteni emmesini önleyecek. Arkasından ne olursa olsun primer da denilen bir makyaj bazı uygulamalısınız. Cilt tipinize uygun bir makyaj bazı gözenekleri gizler ve eğer cildinizde siyah nokta, sivilce benzer şekilde sorunlarınız var ise bu şekil şeyleri kapatmanızda kolaylık sağlar ve makyajın kalıcılığını arttırır. Bir makyaj süngeri yada fırça ile uygulayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?