Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

Makyaj Bazı Kullanımı Nasıl Olur?

Makyaj Bazı Kullanımı Nasıl Olur?

Makyaj yapmakta zorlanan veya makyaj yapmaya yeni başlayan kadınlar için özel veya normal günlerde makyaj yapmak bir hayli sıkıcı ve zordur. Bir kaç basit yöntemle bu sorunun üstesinden gelmek mümkün. Bilmeniz gereken temel kuralları bilirseniz sizde tıpkı bir profesyonel gibi makyaj yapabilirsiniz. Öncelikle makyaja başlarken kesinlikle cildinize uygun bir nemlendiriciyle yüzünüzü nemlendirin. Eğer yüzümde fondöten […]

Makyaj yapmakta zorlanan veya makyaj yapmaya yeni başlayan kadınlar için özel veya normal günlerde makyaj yapmak bir hayli sıkıcı ve zordur. Bir kaç basit yöntemle bu sorunun üstesinden gelmek mümkün. Bilmeniz gereken temel kuralları bilirseniz sizde tıpkı bir profesyonel gibi makyaj yapabilirsiniz.

Öncelikle makyaja başlarken kesinlikle cildinize uygun bir nemlendiriciyle yüzünüzü nemlendirin. Eğer yüzümde fondöten kalmıyor diyenlerdenseniz, sorun nemlendirici kullanmamanızdan kaynaklanıyor olabilir. Bu yüzünüzün fondöteni emmesini önleyecek. Ardından mutlaka primer da denilen bir makyaj bazı uygulamalısınız. Cilt tipinize uygun bir makyaj bazı gözenekleri gizler ve eğer cildinizde siyah nokta, sivilce gibi sorunlarınız varsa bunları kapatmanızda kolaylık sağlar ve makyajın kalıcılığını arttırır. Bir makyaj süngeri veya fırça ile uygulayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
2020-01-31 21:31:46