Yeni Kadın❤️💛💙🖤Modası Kadına Dair Herşey

Mor Şampuan Ne İşe Yarar? - Yeni Kadın Modası
Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

 • DOLAR
  $2.286,4400
 • EURO
  $0,8180
 • ALTIN
  $35.931,3500
 • BIST
  $156,6900
Mor Şampuan Ne İşe Yarar?

Mor Şampuan Ne İşe Yarar?

Mor Şampuan Ne İşe Yarar? Saç tüm insanoğlu için oldukça önemlidir. Bilhassa hanımefendiler hep bakımlı görünen saçları olsun isterler. Bayanlar sık sık saçlarını boyatıp istediği saç renklerine kavuşuyor. Bayanlar saçlarını boyadıktan sonrasında süre içinde ilk rengi kaybolur ve matlaşır. Bunu önlemek için ek olarak açık renk saçların aralarındaki sarılık ve turunculaşmayı önlemek amaçlı mor şampuan […]

Mor Şampuan Ne İşe Yarar?

Saç tüm insanoğlu için oldukça önemlidir. Bilhassa hanımefendiler hep bakımlı görünen saçları olsun isterler. Bayanlar sık sık saçlarını boyatıp istediği saç renklerine kavuşuyor. Bayanlar saçlarını boyadıktan sonrasında süre içinde ilk rengi kaybolur ve matlaşır. Bunu önlemek için ek olarak açık renk saçların aralarındaki sarılık ve turunculaşmayı önlemek amaçlı mor şampuan kullanılır. Mor şampuana bir fazlaca yerde silver da denir. Çeşitli kimyasallardan uzaktır ve doğaldır. Bu yüzden birçok kuaför ve hanımefendi tarafınca tercih edilir.

Mor Şampuan Iyi mi Kullanılır?

Saçları açık renk boyalı hanımefendiler renklerden tam olarak rövanş almak için mor şampuanı tercih ederler. Saç rengi koyu olan hanımefendiler mor şampuanı incelterek kullanabilirler. Bunu bir saç kremiyle yapmak da bir sakınca yoktur. Şampuanı düzgüsel şampuan şeklinde saçlarınıza dökün köpürterek sudan geçirin. Durulamadan ilkin 5 dakika beklemek kafi olacaktır. Şampuanı yoğun bir halde kullanmak sakıncalı değildir. Aynı şekilde günlük kullanıma uygun olduğundan gün içinde rahatça kullanabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?