Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

Mutfak Dolabı Kaplama

Mutfak Dolabı Kaplama

Mutfak Dolabı Kaplama Gündelik hayatında kadınların bolca vakit geçirdiği mutfaklar, hem yemek yeme, hem de yapma alanı olarak kullanılmaktadır. Durum bu şekil olduğunda dolapların veya fayans renklerinin sürekli aynı desende olması insanı bir müddet sonra sıkabiliyor. Hal böyle olunca mutfak dolaplarının veya fayansın değişmesi gerekmektedir. Fakat bu durum büyük bir masrafı da yanında getireceği için […]

Mutfak Dolabı Kaplama

Gündelik hayatında kadınların bolca vakit geçirdiği mutfaklar, hem yemek yeme, hem de yapma alanı olarak kullanılmaktadır. Durum bu şekil olduğunda dolapların veya fayans renklerinin sürekli aynı desende olması insanı bir müddet sonra sıkabiliyor. Hal böyle olunca mutfak dolaplarının veya fayansın değişmesi gerekmektedir. Fakat bu durum büyük bir masrafı da yanında getireceği için kimse bu işin peşine düşmeyecektir. Peki, nasıl uygun fiyata mutfağı yıkıp dökmeden değiştirebiliriz? İşte tam burada yardımımıza yeni çıkan yapışkanlı folyo modelleri çıkmaktadır.

Mutfak Dolabı ve Fayans Folyo ile Nasıl Kaplanır?

Mutfak dolabınızı kaplamanın en kolay yolu mutfak için üretilmiş yapışkanlı folyodur. Özel ithal olarak üretilen ve iz bırakmayan yapışkanlı folyo modellerinden zevkinize uygun olanları seçip mutfak dolaplarına uygulayabilirsiniz. Diğer yandan ise fayanslar içinde özel üretilmiş folyoları alarak kaplama yapabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken en önemli husus ise; dolap ve fayans ölçünüzü doğru bir şekilde almaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
2020-01-31 21:31:46