Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

Nişan Seti Almadan Önce Bilmeniz Gereken 7 Şey

Nişan Seti Almadan Önce Bilmeniz Gereken 7 Şey

Nişan Seti Almadan Önce Bilmeniz Gereken 7 Şey Nişan seti evliliğe geçişte, en özenle oluşturulmuş olan setlerden bir tanesidir. İçerisinde genelde; bir seccade, tesbihlik, Kur’an-ı Kerim kabı, havlu ve bohça tarzında detaylar ile hazırlanmıştır. Parçayı, bütün halinde size sunan Elart olarak bizler, tüm bu unsurları aynı noktada topluyoruz. Size bu şekilde sunuyor ve ihtiyacınız olan […]

Nişan Seti Almadan Önce Bilmeniz Gereken 7 Şey

Nişan seti evliliğe geçişte, en özenle oluşturulmuş olan setlerden bir tanesidir. İçerisinde genelde; bir seccade, tesbihlik, Kur’an-ı Kerim kabı, havlu ve bohça tarzında detaylar ile hazırlanmıştır. Parçayı, bütün halinde size sunan Elart olarak bizler, tüm bu unsurları aynı noktada topluyoruz. Size bu şekilde sunuyor ve ihtiyacınız olan bu seti, en şık şekli ile sizler ile buluşturuyoruz.

Ancak nişan seti almadan önce de dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar bulunmaktadır. Bir başlık altında toplayabileceğimiz nişan seti almadan önce dikkat edilecek 7 şeyi Elart.com olarak açıklıyoruz.

1-Nişan Setinizdeki Ürünlerin Kullanışlı Olmasına Özen Gösterin

Nişan setinizin içerisinde bulunan her detayın, sadece göstermelik olduğunu sakın düşünmeyin. Bu eşyalar, ileride kuracağınız evde kullanabileceğiniz tarzdaki ürünlerdir. Bu yüzden zevkiniz ve hayalini kurduğunu evin tasarımı ile benzerlik gösteren bir nişan seti seçmeniz sizin için çok daha önemli olacaktır.

Biz bu avantajı Elart.com ürünleri ile sizler için oluşturuyoruz. Hem şık hem de kullanışlı olarak hazırladığımız nişan setlerimize, sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

2-Nişan Setinizi Hazırlarken Lüzumsuz Eşyalara Boğmayın

Daha fazla görünsün ya da zengin dursun gibi düşünceler ile nişan setinizi hazırlarsanız, sonrasında asla kullanamayacağınız ürünlerle çevrili bir paket elinizde kalmış olur. Bunun yerine oldukça işe yarayan ama gerekli olan ürünleri, bu paketin içerisine koyarsanız, çok daha doğru bir tercih yapmış da olursunuz.

Elart olarak bizler; hazırlamış olduğumuz nişan setlerinin içeriğini sade ancak oldukça gereken eşyalar ile oluşturuyoruz. Bu bağlamda hem kaliteyi hem de işlevselliği birleştiriyoruz.

3-Nişan Setinizi Hazırlarken İçerisindeki Ürünlerin Kumaşlarına Dikkat Edin

Nişan seti hazırlarken genel olarak içerisine; havlu, bohça ve bazı kılıflar gibi kumaş içerikli ürünler konulur. Bu kumaşların, naylon karışımlı olmamalarına dikkat etmeniz oldukça önemlidir.

Pamuklu içeriğe sahip ya da doğal kumaşlardan üretilmiş bir şekilde tercih edebileceğiniz tüm seçenekleri Elart.com sitemizden bulabilirsiniz. Sitemizi ziyaret ederek; hem ürünler ile alakalı bilgiler alabilir hem de pek çok diğer seçeneğe de erişim sağlayabilirsiniz.

4-Nişan Setinizi Hazırlarken Süs Eşyalarını Çok Fazla Kullanmayın

Nişan setinizi hazırlayacağınız zaman, bu paketi bir süs kumanyasına çevirmeye gerek yoktur. Seçeceğiniz ürünlerin başlı başına şık ve güzel olması çok daha mühimdir. Bunun yerine yanlarına ekleyeceğiniz süs eşyalarını tercih etmeyin.

Bu hem daha şık bir görüntü oluşturacak hem de sizler için oldukça kullanışlı olacaktır. Çünkü süs bakımından aşırı yoğun olan ürünlerin, kullanımı da bir hayli zordur.

5-Nişan Setinizi İçine Koyacağınız Bir Kutu Edinin

Artık nişan setleri, bohçaların içerisinden çıkmıştır. Bunun yerine daha korunaklı ve daha kullanışlı olan kutular yerini almıştır. Sizde nişan setinizi, bu tarzda bir kutunun içerisine koyabilirsiniz.

Elart bünyesindeki ahşap kutu seçenekleri ile oldukça sevebileceğiniz bir seçenek oluşturabilirsiniz.

6-Nişan Setinde Geleneksellik ve Modernliği Harmanlayın

Nişan setinizi hazırlarken; eskiden kalma büyük danteller, işli el örgüleri gibi detaylar artık pek fazla beğenilmiyor. Bunların yerini; daha modern çizgide bulunan dokular aldı.

Ancak yine de gelenekselliği elde bırakmadan, iki çizgiyi de harmanlayarak bir tercih oluşturmanızı öneririz.

7-Nişan Setinizi Parça Parça Değil Bir Bütün Olarak Satın Alın

Nişan setinizin içine neler koyacağınızı ya da hangi ürünleri tercih edeceğinizi tek tek düşünmeyin. Bunun yerine, hazır bir şekilde tasarlanmış olan bir paketi tercih edebilirsiniz.

Elart.com üzerinden sizler için hazırlanmış olan nişan setlerimize ulaşabilir ve Elart kalitesi ile siz de buluşabilirsiniz.

https://www.elart.com/

 

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
2020-01-31 21:31:46