Yeni Kadın❤️💛💙🖤Modası Kadına Dair Herşey

Oje Lekesi Iyi Mi Çıkar ? - Yeni Kadın Modası
Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

 • DOLAR
  $3.284,0600
 • EURO
  $1,2838
 • ALTIN
  $47.492,2100
 • BIST
  $186,0900
Oje Lekesi Iyi mi Çıkar ?

Oje Lekesi Iyi mi Çıkar ?

Oje Lekesi Iyi mi Çıkar ? Bayanların en oldukça kullandığı kozmetik ürünlerden biriside ojedir. Çeşitli renkleri ile tırnakları süsleyen ve zarif bir görünüme haiz olunmasını elde eden ojeler günümüzde eğer eğer eğer olmazsa olmaz bir üründür. Oje içinde bulunmuş olduğu etken boya maddesi sebebi ile döküldüğü süre, oldukça zor ve inatçı bir kir haline gelmektedir. […]

Oje Lekesi Iyi mi Çıkar ?

Bayanların en oldukça kullandığı kozmetik ürünlerden biriside ojedir. Çeşitli renkleri ile tırnakları süsleyen ve zarif bir görünüme haiz olunmasını elde eden ojeler günümüzde eğer eğer eğer olmazsa olmaz bir üründür. Oje içinde bulunmuş olduğu etken boya maddesi sebebi ile döküldüğü süre, oldukça zor ve inatçı bir kir haline gelmektedir. Peki, bu lekelerin üstesinden iyi mi geliriz? Sizler için hazırlamış olduğumuz bu yazıyı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz.

 • Giysilerde Oje Lekesi Çıkartma

Fazlaca sevdiğiniz bir giysiniz oje olduysa çıkartmak için elma sirkesi kullanabilirsiniz. Ilk olarak oje bulaşan yerin arkasına birkaç kâğıt havlu koyun. Sonrasında lekenin üzerine elma sirkesi dökerek temiz bir bezle ovalayın. Lekenin kalınca kısmı gittiyse işleme ılık su ile devam edebilirsiniz.

 • Halı ve Koltuk İçin Oje Lekesi Iyi mi Çıkar

Oje sürerken dikkat etmeden oturduğunuz koltuğa yada halıya bulaştırdınız ve bunu iyi mi çıkartacağınızı bilmiyorsanız bu yazımız tam size gore. Beyazlaştırmayan deterjan ile bu problemi çözebilirsiniz. Ilık su ve deterjanı karıştıralım derhal sonrasında oje olan yere temiz bez yardımı ile ovalayarak çıkartalım.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?