Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

Oje Lekesi Nasıl Çıkar ?

Oje Lekesi Nasıl Çıkar ?

Oje Lekesi Nasıl Çıkar ? Kadınların en çok kullandığı kozmetik ürünlerden biriside ojedir. Çeşitli renkleri ile tırnakları süsleyen ve zarif bir görünüme sahip olunmasını sağlayan ojeler günümüzde vazgeçilmez bir üründür. Oje içerisinde bulunduğu etken boya maddesi nedeni ile döküldüğü zaman, çok zor ve inatçı bir leke haline gelmektedir. Peki, bu lekelerin üstesinden nasıl geliriz? Sizler […]

Oje Lekesi Nasıl Çıkar ?

Kadınların en çok kullandığı kozmetik ürünlerden biriside ojedir. Çeşitli renkleri ile tırnakları süsleyen ve zarif bir görünüme sahip olunmasını sağlayan ojeler günümüzde vazgeçilmez bir üründür. Oje içerisinde bulunduğu etken boya maddesi nedeni ile döküldüğü zaman, çok zor ve inatçı bir leke haline gelmektedir. Peki, bu lekelerin üstesinden nasıl geliriz? Sizler için hazırladığımız bu yazıyı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz.

  • Kıyafetlerde Oje Lekesi Çıkartma

Çok sevdiğiniz bir kıyafetiniz oje olduysa çıkartmak için elma sirkesi kullanabilirsiniz. Öncelikle oje bulaşan yerin arkasına birkaç kâğıt havlu koyun. Daha sonra lekenin üzerine elma sirkesi dökerek temiz bir bezle ovalayın. Lekenin kalın kısmı gittiyse işleme ılık su ile devam edebilirsiniz.

  • Halı ve Koltuk İçin Oje Lekesi Nasıl Çıkar

Oje sürerken dikkat etmeden oturduğunuz koltuğa veya halıya bulaştırdınız ve bunu nasıl çıkartacağınızı bilmiyorsanız bu yazımız tam size göre. Beyazlaştırmayan deterjan ile bu sorunu çözebilirsiniz. Ilık su ve deterjanı karıştıralım daha sonra oje olan yere temiz bez yardımı ile ovalayarak çıkartalım.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
2020-01-31 21:31:46