Yeni Kadın❤️💛💙🖤Modası Kadına Dair Herşey

Oruçlu Tutarken Makyaj Yapılır Mı? - Yeni Kadın Modası
Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

 • DOLAR
  $3.275,6300
 • EURO
  $1,2894
 • ALTIN
  $47.534,3700
 • BIST
  $184,9400
Oruçlu Tutarken Makyaj Yapılır mı?

Oruçlu Tutarken Makyaj Yapılır mı?

Oruçlu Tutarken Makyaj Yapılır mı? Oruç tutan ve makyajından vazgeçemeyen bayanların en sık sordukları sorulardan biri, oruçluyken makyaj yapılır mı? Sorusu olmaktadır. İslam dininde, orucu bozan ve mekruh kılan haller açıkça belirtilmiştir. Oruçluyken makyaj yapmanın sakıncalı bulunup bulunmadığı, oruç tutarken makyaj yapmanın oruca zarar vermediğiyle ilgili değişik açıklamalar bulunsa da, mevzuyla ilgili ortak bir kanıda […]

Oruçlu Tutarken Makyaj Yapılır mı?

Oruç tutan ve makyajından vazgeçemeyen bayanların en sık sordukları sorulardan biri, oruçluyken makyaj yapılır mı? Sorusu olmaktadır.

İslam dininde, orucu bozan ve mekruh kılan haller açıkça belirtilmiştir. Oruçluyken makyaj yapmanın sakıncalı bulunup bulunmadığı, oruç tutarken makyaj yapmanın oruca zarar vermediğiyle ilgili değişik açıklamalar bulunsa da, mevzuyla ilgili ortak bir kanıda mevcuttur.

Oruçluyken Makyaj Yapılır mı?

Dışarıda kadının makyaj yapmasına özetlemek gerekirse makyajlı olarak başka erkeklere görünmesine hoş bakılmasa da,cilt altına herhangi bir ürün kullanılmaması ve bir şey yenilip içilmesine sebep olmaması sebebiyle, oruç tutarken makyaj yapmakta bu anlamda bir sakınca yoktur.

Yalnız Ramazan ayının içsel atmosferi ve bayanların dışarıda başka erkeklere makyajlı görülmesiyle dikkat çekici hale gelmesi benzer şekilde nedenlerle, Ramazan ayında olduğu benzer şekilde düzgüsel zamanlarda da makyaj yapılması pek hoş karşılanmamaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?