Yeni Kadın❤️💛💙🖤Modası Kadına Dair Herşey

Pirinç Suyu Maskesi Iyi Mi Yapılır? - Yeni Kadın Modası
Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

 • DOLAR
  $2.567,0100
 • EURO
  $0,8819
 • ALTIN
  $36.433,5400
 • BIST
  $166,3400
Pirinç Suyu Maskesi Iyi mi Yapılır?

Pirinç Suyu Maskesi Iyi mi Yapılır?

Uzakdoğu kadınlarının uyguladığı güzellik sırlarından önde gelen pirinç suyu maskesini sizler için anlatıyoruz. Maskenin bilhassa ciltteki lekeleri, parlamaları ve renk farklılıklarını geçirdiği bilinmektedir. Asyalı hanımefendilerin senelerdir kullandığı ve güzelliklerini borçlu oldukları bu muhteşem tarifi sizler için iyi mi hazırlanacağını anlatalım. Evde pirinç ve suyla rahatça her insanoğlunun hazırlayabileceği yapımı kolay bir maske tarifidir. Ilk olarak […]

Uzakdoğu kadınlarının uyguladığı güzellik sırlarından önde gelen pirinç suyu maskesini sizler için anlatıyoruz. Maskenin bilhassa ciltteki lekeleri, parlamaları ve renk farklılıklarını geçirdiği bilinmektedir. Asyalı hanımefendilerin senelerdir kullandığı ve güzelliklerini borçlu oldukları bu muhteşem tarifi sizler için iyi mi hazırlanacağını anlatalım.

Evde pirinç ve suyla rahatça her insanoğlunun hazırlayabileceği yapımı kolay bir maske tarifidir. Ilk olarak maske kabımızın içine yarım fincan kadar pirinci ilave ediyoruz. Daha sonrasında maske kabının yarısını alacak kadar su ilave ederek ve karıştırıyoruz. Hazırlamış olduğumuz karışımı 30 dakika kadar bekletelim ve derhal sonrasında bir süzecek yardımıyla suyumuzu süzelim. Kâğıt maskemizi hazırlayalım eğer kâğıt maskeniz yok ise, bir kâğıt havluyu göz ve ağız kısmını keserek hazırlayabilirsiniz. Hazırlamış olduğumuz pirinç suyu maskesinin içine kâğıt havlumuzu batırıp yüzümüze uyguluyoruz.  10 dakika sonrasında yüzünüzü yıkayabilirsiniz. Eğer alerjik sorunlarınız var ise lütfen bu maskeyi uygulamayın.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?