Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

Pratik Parke Döşemesi

Pratik Parke Döşemesi

Pratik Parke Döşemesi İnsanlar, kendi yaşadıkları evlerini güzelleştirmek ve daha kaliteli bir yaşam alanı oluşturmak için her zaman büyük bir çaba sarf ederler. Ev kendi malı ise; hiç bir masraftan ve kaliteden ödün vermeden en iyisini yapmak isterler. Özellikle zamanının çoğunu evlerinde geçiren bayanlar, ev işlerini daha kolay bir şekilde yapmak ister. Özellikle yerlerin kolay […]

Pratik Parke Döşemesi

İnsanlar, kendi yaşadıkları evlerini güzelleştirmek ve daha kaliteli bir yaşam alanı oluşturmak için her zaman büyük bir çaba sarf ederler. Ev kendi malı ise; hiç bir masraftan ve kaliteden ödün vermeden en iyisini yapmak isterler. Özellikle zamanının çoğunu evlerinde geçiren bayanlar, ev işlerini daha kolay bir şekilde yapmak ister. Özellikle yerlerin kolay silinmesi ve temizlenmesi iş yüklerini bir hayli azaltmaktadır. Kalebodur olan evler genellikle bayanlara temizlik açısından zorluk çıkarmaktadır. Bunu aşmasının en kolay yolu eve parke döşetmektir.

Parke Döşenirken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Öncelikle, parke alırken parkenin kaliteli ve su geçirmez olduğundan emin olmalısınız. Aldığınız parke su geçirirse şişme yaparak parkenin atmasına neden olur. Parke döşemek titizlik gerektiren bir iştir. Parkeyi döşemeden önce altına mutlaka ısı yalıtımı için gereken malzemeleri dikkatlice serilmelidir. Eğer işi siz değil bir ustanız yapıyorsa mutlaka ustanın başında durun ve işi düzgün yaptığından emin olun. Bir diğer en önemli husus ise; parke yapıştırıcısının kaliteli olmasına dikkat edin. Aksi takdirde ileride atma yapabilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
2020-01-31 21:31:46