Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

Retro Kombinlerinde Tek Parça Elbise Tercihi

Retro Kombinlerinde Tek Parça Elbise Tercihi

Retro Kombinlerinde Tek Parça Elbise Tercihi Tek parça elbiseler eskiden günümüze kadar farklı tiplerde kendini göstermektedir. Retro modasında da önemli bir yer tutan bu kıyafetler; genel olarak cıvıl cıvıl ve birbiriyle uyumlu olan parlak renklerin kombinlenmesiyle ön plana çıkabilmektedir. Tek parça elbise tercihi noktasında renk hususunun üzerinde fazlasıyla durulmalıdır. Başarılı bir elbise seçimi içerisinde bulunan […]

Retro Kombinlerinde Tek Parça Elbise Tercihi

Tek parça elbiseler eskiden günümüze kadar farklı tiplerde kendini göstermektedir. Retro modasında da önemli bir yer tutan bu kıyafetler; genel olarak cıvıl cıvıl ve birbiriyle uyumlu olan parlak renklerin kombinlenmesiyle ön plana çıkabilmektedir. Tek parça elbise tercihi noktasında renk hususunun üzerinde fazlasıyla durulmalıdır.

Başarılı bir elbise seçimi içerisinde bulunan kadınların bir şapka ya da topuklu bir ayakkabı ile sadeliğini koruyabilecektir. Özenli bir klasik giyim ögesini hayata geçirebilmek adına hamle yapacak olan kadınların; oldukça hoş ve zarif çizgilerde ilerlemeleri durumu da görülebilecektir.  Kombinlerin bu detayları muhakkak barındırması halinde en ideal görüntüleri elde etmek söz konusu olacaktır.

Tek parça elbise kombinlerini retro esintilerine tam olarak uyarlamak adına saç tarzına da gerekli işlemleri uygulamak gerekmektedir. Kabarık ve toplu saç tasarımları bu tip kıyafet modelleri için her zaman ideal bir tercih olacaktır. Retro kombinlerin daha başarılı bir hale gelmesi adına saç stillerini bu şekilde dizayn etmek önemli bir durumdur.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
2020-01-31 21:31:46