Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

 • DOLAR
  6,8627
 • EURO
  7,7740
 • ALTIN
  397,05
 • BIST
  1,1300
Selin Ciğerci Snapchat İle Tekrar Erkek Oldu

Selin Ciğerci Snapchat İle Tekrar Erkek Oldu

Selin Ciğerci Snapchat İle Yeniden Erkek Oldu

Daha evvelce geçirdiği cinsiyet değişiklik yapma ameliyatıyla hanımefendi olan toplumsal medya fenomeni Selin Ciğerci, yapmış olduğu son paylaşımıyla gene gündem olmayı başardı. SnapChat uygulamasındaki bir efekt vasıtası ile adam halinin video görüntülerini paylaşan Ciğerci, hayranlarını şaşırttı.

Selin Ciğerci takipçileriyle paylaşmış olduğu olağan dışı videosunda, ”Hanımlar beğendiniz mi? Ay sakın beğenmeyin. Asla o şekilde bir halim yok. Bir ileri bir geri, ordan o bölgeye deli dana şeklinde. Yaptık işte hepimiz yapıyor diye. Gerçi ben oldukça merak etmiyordum fakat siz görün diye yaptım.” dedi.

Selin Ciğerci’nin Instagram üstünde 2 Milyon takip edeni bulunuyor. Adam durumunu paylaşmış olduğu video görüntülerinin altına fanatikleri yorum yağdırdı. ”Efekte asla lüzum yoktu, eski fotoğrafını koysaydı yeterliydi” yazanlarda oldu, ”Özüne dönmüşsün” yazanlarda.

Niçin Cinsiyet Değiştirdin?

Takipçilerinden birinin Selin abla niçin cinsiyet değiştirdin? Günah.. sorusunu yanıtladı.

”Günah bulunduğunu biliyordum fakat arada kalmak istemedim. Kimliğimi aldım, değişik şeyler yapmadım. Fazlaca daha mutluyum. Evimde, işimde, ailemle, dostlarımla edepli muntazam bir yaşam yaşıyorum.” yanıtını verdi.

Selin Ciğerci Kimdir?

İlk olarak toplumsal medyada Bebek Okan olarak tanınmıştır. 25 Yaşlarında geçirdiği cinsiyet değişiklik yapma ameliyatıyla eş güdümlü adam olmuş ve Selin Ciğerci adını almıştır. Futbolcu Gökhan Çıra ile aşk yaşamış olduğu tanınan Ciğerci’nin yazları evleneceği söyleniyor.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

  BİRDE BUNLARA BAKIN

  Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  error: Content is protected !!