Yeni Kadın❤️💛💙🖤Modası Kadına Dair Herşey

Siyah Noktalardan Kurtulmanın Yolları Nedir ? - Yeni Kadın Modası
Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

 • DOLAR
  $2.566,0300
 • EURO
  $0,8837
 • ALTIN
  $36.111,6900
 • BIST
  $170,0000
Siyah Noktalardan Kurtulmanın Yolları Nedir ?

Siyah Noktalardan Kurtulmanın Yolları Nedir ?

Siyah noktalar cildimizde ki gözeneklerin içinde yağ ve kir birikmesi sonucu yada gözenekleri ölü derilerin tıkamasıyla oluşur. Cildimiz için sağlıklı olmadığı şeklinde kötü bir görüntüye de haizdir. Siyan noktaları temizlemenin değişik yolları vardır. Bunlardan ilki siyah nokta bandıdır. Piyasa da çeşitli kozmetik firmalarının ürettiği siyah nokta temizleme bantları kalıcı netice sağlamasa da oldukca fazla tıkanmamış […]

Siyah noktalar cildimizde ki gözeneklerin içinde yağ ve kir birikmesi sonucu yada gözenekleri ölü derilerin tıkamasıyla oluşur. Cildimiz için sağlıklı olmadığı şeklinde kötü bir görüntüye de haizdir. Siyan noktaları temizlemenin değişik yolları vardır. Bunlardan ilki siyah nokta bandıdır. Piyasa da çeşitli kozmetik firmalarının ürettiği siyah nokta temizleme bantları kalıcı netice sağlamasa da oldukca fazla tıkanmamış gözeneklerde ki siyah noktaları temizlemekte başarılıdır. Gözenekleriniz açıkken uygularsanız daha iyi sonuçlar alırsınız. Örnek olarak duştan derhal sonrasında uygulamaya başlayabilirsiniz. Bunun haricinde her yerde bulabileceğiniz siyah nokta maskelerini de kullanabilirsiniz.

Evde yapacağınız bazı yönetmelerle de siyah noktalarınızı temizleyebilirsiniz. Piyasada satılan siyah nokta temizleme aletleri de işinizi fazlasıyla görecektir. Siyah noktaları sıkmak her ne kadar doğru olmasa da oldukca fazla derindeki siyah noktaları temizlemek için kullanılan bir yöntemdir. Yüzünü uygulayacağınız 15 dakikalık buğu banyosu sonrasında siyah noktalarınızı sıkabilirsiniz. Siyah noktalarınızın oluşmaması için tertipli peeling hayata geçirmeye çalışın. Gözeneklerinizin tıkanmaması için asla makyajla yatmayın. Tertipli olarak tonik kullanmayı dikkatsizlik etmeyin. Cilt temizliğinize itina göstererek siyah noktaların önüne geçebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?