Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

 • DOLAR
  $2.224,0800
 • EURO
  $0,6625
 • ALTIN
  $34.000,3000
 • BIST
  $138,5600
Sperm Yutunca Hamile Kalınır mı?

Sperm Yutunca Hamile Kalınır mı?

Sperm Yutunca Hamile Kalınır mı? Başta oral ilişki olmak suretiyle değişik yollarla girilen ilişki neticesinde ortaya çıkan sperm yutulması sebebiyle, sperm yutulunca hamile kalınır mı? Sorusu, hanımda gebelik endişesi taşıması sebebiyle çoğunlukla sorulmaktadır. Hamilelik oluşumu için, vücudun belirli aşamalardan geçmesi ve gebeliğin gerçekleşeceği rahme spermin yetişmesi gerekmektedir. Tıpta gebeliğin oluşmasının en temel yolu, spermlerin kadının […]

Sperm Yutunca Hamile Kalınır mı?

Başta oral ilişki olmak suretiyle değişik yollarla girilen ilişki neticesinde ortaya çıkan sperm yutulması sebebiyle, sperm yutulunca hamile kalınır mı? Sorusu, hanımda gebelik endişesi taşıması sebebiyle çoğunlukla sorulmaktadır.

Hamilelik oluşumu için, vücudun belirli aşamalardan geçmesi ve gebeliğin gerçekleşeceği rahme spermin yetişmesi gerekmektedir.

Tıpta gebeliğin oluşmasının en temel yolu, spermlerin kadının rahmine şu demek oluyor ki yumurtalarına ulaşmasıyla gerçekleşmektedir. Sperm yutulması benzer şekilde bir durumda spermler rahme ulaşmadığı için, gebelik benzer şekilde bir durum tıbben mümkün değildir.

Bir kadının hamile kalabilmesi için spermin ilişki esnasında rahme boşaltılması ve yumurtayı döllemesi gerekir. Bunun haricinde tüp bebek yöntemi benzer şekilde değişik yöntemlerle de, spermin rahme enjekte edilerek gebeliğin sağlanması mümkündür.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?