Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

TOKİ’nin Yeni Kampanyası

TOKİ’nin Yeni Kampanyası

TOKİ’nin Yeni Kampanyası Çin’de ilk vakaların görüldüğü Coronavirüs salgını tüm dünyada etkisini göstermeye devam ediyor. Virüsle mücadele kapsamında konut satışlarında sevindiren haberler gelmeye devam ediyor. Emlak haberleri gelmeye devam ederken konut satışlarının virüsten etkilenmediği açıklandı. Müstakil ev satışlarında ise %25 artış söz konusu. Virüsle mücadele edilen bugünlerde TOKİ’den indirim kampanyası geldi. Toplu Konut İdaresi Başkanlığı […]

TOKİ’nin Yeni Kampanyası

Çin’de ilk vakaların görüldüğü Coronavirüs salgını tüm dünyada etkisini göstermeye devam ediyor. Virüsle mücadele kapsamında konut satışlarında sevindiren haberler gelmeye devam ediyor. Emlak haberleri gelmeye devam ederken konut satışlarının virüsten etkilenmediği açıklandı. Müstakil ev satışlarında ise %25 artış söz konusu. Virüsle mücadele edilen bugünlerde TOKİ’den indirim kampanyası geldi. Toplu Konut İdaresi Başkanlığı %20 oranında indirim yapılacağını duyurdu. Borcunu ödeyenlerin yararlanabileceği kampanyanın başvuru tarihleri de açıklandı. TOKİ bu sene borcunu ödeyecek olan ve hemen konut alacak olan kişiler için %20 oranında indirim yapacağını duyurdu.

TOKİ’nin İndirim Kampanyası Başladı

Dolar Kaç TL indirim geldiği yönündeydi. İndirimden kimlerin faydalanacağı ise merak edilen konular arasında. TOKİ, kampanyanın hemen ev almak isteyenler için olduğunu açıkladı. Başvurular ise 6 Mayıs itibari ile başlayacak. %20 indirim kampanyasından yararlanacak olanların tüm borcunu kapatması şartı olmadığı da açıklandı. Yapılan açıklamalara göre tüm borcunu ödeyemeyecek insanlar da indirimden yararlanabilecek. Borcunun tamamını kapatamayacak vatandaşların %25 oranında peşin ödeme yapması ile bu kampanyadan yararlanabileceği açıklandı. Esnek ödeme imkanları sunan TOKİ Mayıs ayı itibari ile indirimli konut satışlarına devam ediyor. Kampanya şartlarına göre ise alıcılarına TOKİ’ye ödemekle yükümlü olduğu borcu olmaması gerekiyor. Taksit sayısı 12 ay ve daha az kalan projeler indirime dahil değil.

Esnek Ödemelerle %20 İndirim

Haber 365 güncel ve doğru haberleri ile insanları bilgilendirmeye devam ediyor. Bu süreçte alınan verilere göre vatandaşlar TOKİ’den indirimli ev alabilecekler. Haber detaylarını bulabileceğiniz https://www.haber365.com.tr/ adresinde başvuru tarihlerini ve şartlarını da bulabilirsiniz. Virüsle mücadelenin devam ettiği bugünlerde konut satışları virüsten etkilenmedi. Konut satışlarında artış olmaması insanların içini rahatlatmıştı. Sevindirici bir haber de TOKİ’den geldi ve esnek ödeme imkanları ile %20 indirim yapılacağı yönünde açıklama yapıldı. Kampanya dahilinde bu sene içerisinde ev ve iş yeri sahibi olmak isteyenler için %20 indirimli satışlar yapılacak. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin TOKİ’ye ödemekle yükümlü oldukları borçlarının olmaması gerektiği de duyuruldu. İndirimli konut ve işyeri almak isteyenler konut kredisi kullanabilecek.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
2020-01-31 21:31:46