Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

Tonsürton Makyaj Nedir Nasıl Yapılır?

Tonsürton Makyaj Nedir Nasıl Yapılır?

Tonsürton Makyaj Nedir Nasıl Yapılır? Son yılların trend olan makyaj çeşitlerinden birisi ton sür ton makyaj, göz makyajı yaparken far olarak kullanılabildiği gibi, genel makyaj için de yüzün her bölgesinde kullanılmaktadır. Makyajın temel noktası bir giyim trendi sonrasında ortaya çıkmasına rağmen, makyaj kısmı daha fazla konuşulur oldu. Ton Sür Ton Makyajı Zıt ve uç renklerin, […]

Tonsürton Makyaj Nedir Nasıl Yapılır?

Son yılların trend olan makyaj çeşitlerinden birisi ton sür ton makyaj, göz makyajı yaparken far olarak kullanılabildiği gibi, genel makyaj için de yüzün her bölgesinde kullanılmaktadır. Makyajın temel noktası bir giyim trendi sonrasında ortaya çıkmasına rağmen, makyaj kısmı daha fazla konuşulur oldu.

Ton Sür Ton Makyajı

Zıt ve uç renklerin, bir arada kullanıldığı sıra dışı makyaj türleri arasında yer almaktadır. Uygulanış şekli tamamen alışık olmadığınız renklerin ya da yüzde birbirine tamamen zıt olacak renklerin, keskin bir şekilde kullanılması ile yapılmaktadır.

Makyajı temel özelliği bu olup, uygulama aşamasında normal makyajlardan herhangi bir farkı yoktur. Makyaja ek olarak kıyafetlerinizi de ton üstüne ton şeklinde birbirine zıt renklerden tercih ederek, sıra dışı bir görüntü elde edebilirsiniz.

Normal makyaj yapar gibi uygulayacağınız renkler, hangi makyaj çeşidini uyguluyorsanız o makyajın zorluk aşamasına dikkat edilerek uygulanmalıdır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
2020-01-31 21:31:46