Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

Uzun Etek Kombinleri

Uzun Etek Kombinleri

Uzun Etek Kombinleri Genel olarak kısa boylu kadınların tercih ettiği uzun etek tasarımları; bacak boyunu daha uzun göstermek adına tercih edilebilmektedir. Yaz ve kış aylarında farklı desen ve kumaşlardan meydana getirilen bu tip etek tasarımları aynı zamanda da kolaylıkla kombine edilen türde de varlık göstermektedir. Bu tip giyim unsurları; rahatlıkla tercih edilmekte ve her zevke […]

Uzun Etek Kombinleri

Genel olarak kısa boylu kadınların tercih ettiği uzun etek tasarımları; bacak boyunu daha uzun göstermek adına tercih edilebilmektedir. Yaz ve kış aylarında farklı desen ve kumaşlardan meydana getirilen bu tip etek tasarımları aynı zamanda da kolaylıkla kombine edilen türde de varlık göstermektedir. Bu tip giyim unsurları; rahatlıkla tercih edilmekte ve her zevke de ayak uydurmaktadır.

Yaz aylarında tercih edilen uzun etek seçenekleri gömlek, tişört ya da atlet ile birleştiğinde ortaya muazzam bir sonuç çıkabilmektedir. Uzun etek kombinlerine dayalı olarak hareket edecek olan kişilerin canlı renkleri kullanarak; mükemmel bir görünüm sergilemesi ve yaz aylarının esintisini yansıtabilmesi söz konusu olabilmektedir.

Uzun etek kombinleri kış ayları çerçevesinde de ideal bir tercih olarak görülebilmektedir. Kadife gibi kumaşları içerisinde barındırarak; aynı zamanda da koyu renkleri de kapsayan bir konumda yer almaktadır. Kadınların kalın giyimleri esnasında da yöneldikleri ögeler olarak gözlemlenebilmektedir. Her yılın trendleri arasında da sayılan tasarımlar arasında da yer almasıyla öne çıkmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
2020-01-31 21:31:46