Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

 • DOLAR
  $2.117,1200
 • EURO
  $0,6160
 • ALTIN
  $32.823,9900
 • BIST
  $130,6400
Uzun Etek Kombinleri

Uzun Etek Kombinleri

Uzun Etek Kombinleri Genel olarak kısa boylu hanımefendilerin tercih etmiş olduğu uzun etek tasarımları; bacak boyunu daha uzun göstermek adına tercih edilebilmektedir. Yaz ve kış aylarında değişik desen ve kumaşlardan meydana getirilen bu tip etek tasarımları bununla birlikte da kolaylıkla kombine edilen türde de varlık göstermektedir. Bu tip giyim unsurları; rahatça tercih edilmekte ve her […]

Uzun Etek Kombinleri

Genel olarak kısa boylu hanımefendilerin tercih etmiş olduğu uzun etek tasarımları; bacak boyunu daha uzun göstermek adına tercih edilebilmektedir. Yaz ve kış aylarında değişik desen ve kumaşlardan meydana getirilen bu tip etek tasarımları bununla birlikte da kolaylıkla kombine edilen türde de varlık göstermektedir. Bu tip giyim unsurları; rahatça tercih edilmekte ve her zevke de ayak uydurmaktadır.

Yazları tercih edilen uzun etek seçenekleri gömlek, tişört ya da atlet ile birleştiğinde ortaya oldukça önemli bir netice çıkabilmektedir. Uzun etek kombinlerine dayalı olarak hareket edecek olan kişilerin canlı renkleri kullanarak; görkemli bir görünüm sergilemesi ve yaz aylarının esintisini yansıtabilmesi söz mevzusu olabilmektedir.

Uzun etek kombinleri kış ayları çerçevesinde de ideal bir tercih olarak görülebilmektedir. Kadife benzer şekilde kumaşları içinde barındırarak; bununla birlikte da koyu renkleri de kapsayan bir konumda yer almıştır. Hanımefendilerin kalınca giyimleri esnasında da yöneldikleri ögeler olarak gözlemlenebilmektedir. Her senenin trendleri içinde da sayılan tasarımlar içinde da yer almasıyla öne çıkmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?