Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

Uzun Kloş Eteklerle Kombin Yapmak

Uzun Kloş Eteklerle Kombin Yapmak

Uzun Kloş Eteklerle Kombin Yapmak Uzun kloş etekleri genelde kilolarından yakınan ve fazlalıklarını örtmek isteyen kadınların kullandığı bilinmektedir. Yukarıdan aşaığıya doğru açılan bu etek modelleri aynı zamanda da her mevsimde giyilebilecek tipteki modeller olarak adlandırılabilmektedir. Aynı zamanda da tesettürlü kadınların da kullanımında olmasıyla çok geniş bir kitleye hitap etmektedir. Tesettür giyimi benimseyen kadınların uzun kloşi […]

Uzun Kloş Eteklerle Kombin Yapmak

Uzun kloş etekleri genelde kilolarından yakınan ve fazlalıklarını örtmek isteyen kadınların kullandığı bilinmektedir. Yukarıdan aşaığıya doğru açılan bu etek modelleri aynı zamanda da her mevsimde giyilebilecek tipteki modeller olarak adlandırılabilmektedir. Aynı zamanda da tesettürlü kadınların da kullanımında olmasıyla çok geniş bir kitleye hitap etmektedir.

Tesettür giyimi benimseyen kadınların uzun kloşi etekleri kolaylıkla kombinlemeleri söz konusudur. Bu kombinlemeler esnasında gömlek ve sweatlerle birleştirmeleri sonrasında güzel görüntüler ortaya çıkabilmektedir. Aynı zamanda üzerlerine alacakları kısa bir ceket de bu kombinin tam olarak oturmasında ön planda yer alacak olan bir detay olarak ifade edilebilecektir.

Uzun kloş eteklere dayalı olarak hareket edecek olan kişilerin atlet ve kısa kollu gömlek modellerine dayalı olarak harekete geçmeleri söz konusudur. Genelde canlı renkleri bu tip eteklerde kullanmaları halinde de her zaman görsel anlamda faydalı işleri ortaya koyabileceklerdir. Renk uyumunu sağlayabilmenin son derecede kolay olduğu kombinleme işlemlerini gerçekleştirmeleri görülebilecektir. Bundan kaynaklı olarak da göze hoş gelen bir detay olarak adlandırılabilecektir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
2020-01-31 21:31:46