Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

Vakumlu Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Vakumlu Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Vakumlu Cilt Bakımı Nasıl Yapılır? Vakumlu cilt bakımı uygulaması sayesinde, özellikle ciltte bulunan siyah nokta ve akne oluşumları giderilmekte ve cilt gözenekleri temizlenerek sağlıklı bir cilt oluşumuna fayda sağlanmaktadır. Medikal bir cihaz olan cilt vakumu sayesinde, cildin yüzeyi vakumlanarak siyah noktalar, aşırı yağlar ve sökülebilir cilt lekelerinin ciltten arınması hedeflenmektedir. Medikal bir cihaz olması nedeniyle […]

Vakumlu Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Vakumlu cilt bakımı uygulaması sayesinde, özellikle ciltte bulunan siyah nokta ve akne oluşumları giderilmekte ve cilt gözenekleri temizlenerek sağlıklı bir cilt oluşumuna fayda sağlanmaktadır.

Medikal bir cihaz olan cilt vakumu sayesinde, cildin yüzeyi vakumlanarak siyah noktalar, aşırı yağlar ve sökülebilir cilt lekelerinin ciltten arınması hedeflenmektedir. Medikal bir cihaz olması nedeniyle bu işlem, daha çok güzellik merkezlerinde ve kliniklerde uygulanmakta ve burada yapılan uygulamalar daha iyi sonuçlar vermektedir.

Vakum yöntemi sayesinde cilt temizleme işlemi aynı zamanda, basit vakum aletleri ile evde de yapılacak bir işlem olup, genel anlamda cildin siyah noktalardan arındırılması ve gözeneklerin temizlenmesi amacıyla kullanılan sağlıklı bir yöntemdir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
2020-01-31 21:31:46