Yeni Kadın❤️💛💙🖤Modası Kadına Dair Herşey

Yağ Lekesi Iyi Mi Çıkar ? - Yeni Kadın Modası
Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

 • DOLAR
  $3.273,8900
 • EURO
  $1,2871
 • ALTIN
  $47.320,6400
 • BIST
  $184,2500
Yağ Lekesi Iyi mi Çıkar ?

Yağ Lekesi Iyi mi Çıkar ?

Yağ Lekesi Iyi mi Çıkar ? Yağ lekesi giysiler de görmek istemeyeceğimiz türden bir lekedir diyebiliriz. Zor çıkmasının yanı sıra erken müdahale etmezseniz kalıcı bir kir olarak kıyafetinizde durabilir. Bilhassa yiyecek yaparken yada yiyecek yerken oluşan bu lekeleri çıkarmanın birçok yöntemi vardır. Limonlu Bulaşık Deterjanı Zor ve inatçı Ayçiçek yağı yada zeytinyağı lekesini bulaşık deterjanı […]

Yağ Lekesi Iyi mi Çıkar ?

Yağ lekesi giysiler de görmek istemeyeceğimiz türden bir lekedir diyebiliriz. Zor çıkmasının yanı sıra erken müdahale etmezseniz kalıcı bir kir olarak kıyafetinizde durabilir. Bilhassa yiyecek yaparken yada yiyecek yerken oluşan bu lekeleri çıkarmanın birçok yöntemi vardır.

 • Limonlu Bulaşık Deterjanı

Zor ve inatçı Ayçiçek yağı yada zeytinyağı lekesini bulaşık deterjanı ile kolayca çıkarabilirsiniz. Üzerinize damlayan yağı çıkarmak için ilk olarak limonlu bulaşık deterjanını bir beze damlatıyoruz ve kir çıkana kadar ovalıyoruz. 2 Dakika içinde kir üzerinizden kaybolacaktır.

 • Karbonat

Karbonat oldukça etkili bir kir çıkarma yöntemidir. Lekenin geldiği yere karbonatı dökün ve bir diş fırçası ile ovalayın lekenin kaybolduğunu görmüş olacaksınız.

 • Nişasta

Bilhassa kazak benzer şekilde yünlü giysileriniz için oldukça etkili bir kir çıkarma yöntemidir. Nişastayı yeni dökülen yağın üzerine 1 yiyecek kaşığı kadar dökerek ılık su ile bezi ıslatın üzerine bastırın. Lekenin çıktığını görmüş olacaksınız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?